چگونگی درگیرکننده وارد شده آخرین ویژگی امنیتی iPhone


چگونگی درگیرکننده وارد شده آخرین ویژگی امنیتی  iPhone

اپل در نسخه بروزرسانی iOS 11.4.1 یک ویژگی امنیتی را در اختیار کاربران قرار داد که این ویژگی دسترسی وارد شده طریق USB را محدود خواهد کرد. در واقع این قابلیت جدید اتصال داده ای را با آیفون یا آیپد کنترل خواهد کرد. این قابلیت شاید ب نظر کوچک و بی اهمیت باشد اما قادر قرارداده شده است تا وارد شده داده های حساس کاربران محافظت کند. اپل این قابلیت را با عنوان Security protection در بروزرسانی iOS 11.4.1 معرفی کرد. در واقع این قابلیت ب این صورت قرارداده شده است که زمانیکه شما حالت USB Restricted را فعال کردید پس وارد شده یک ساعت قفل شدن دستگاه، تمامی اتصالات وارد شده طریق USB غیر فعال خواهد شد و برای برقراری این اتصال باید کد احروارد شده هویت را وارد نمایید.

حالت USB Restricted ب طور پیشفرض در نسخه بروزرسانی iOS فعال خواهد بود در نتیجه اگر می خواهید آن را غیر فعال کنید کافیست وارد Settings شوید و گزینه Face ID یا Touch ID & Passcode را انتخاب نمایید. در صفحه ی بوارد شده شده می توانید ب راحتی این قابلیت USB Accessories را فعال یا غیر فعال نمایید.

باید اشاره کنیم که وقتی اتصال USB مسدود می شود، شارژدهی ادامه خواهد داشت. در واقع ب طور عادی اگر گوشی خود را ب برق وصل کنید ب راحتی شارژ خواهد شد ولی اگر وارد شده طریق دستگاهی دیگر گوشی را شارژ کنید در ابتدا باید قفل آیفون یا آیپد خود را بوارد شده نمایید تا شارژدهی انجام شود. ب طور کلی این قابلیت جدید امنیت دستگاه های iOS را افزایش خواهد داد و وارد شده هک وارد شده طریق پورت USB جلوگیری خواهد کرد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *