چیپست ۵G مدیاتک در دستگاه‌های آینده شرکت آنر نقش بزرگی را بوارد شدهی خواهند کردآنر سه روز پیش ب صورت رسمی وارد شده دستگاه میانرده خود با نام آنر X10 رونمایی کرد و در ادامه رئیس این شرکت، Zhao Ming در مراسم کوتاهی ب صورت خلاصه وارد شده وضعیت این شرکت و همکاری آن با مدیاتک خبر داد. بر اساس این مراسم کوتاه مشخص شد که چیپست ۵G مدیاتک در دستگاه‌های آینده کمپانی آنر نقش مهمی را بوارد شدهی خواهند کرد.

دلایل مهمی باعث شده قرارداده شده است تا چیپست ۵G مدیاتک راه خود را بر روی دستگاه‌های میانرده شرکت آنر بوارد شده کند اما یکی وارد شده مهم‌ترین دلایل آن، تمدید بسته بودن تمام راه‌های ارتباطی کمپانی هوآوی با شرکت‌های آمریکا ب مدت یکسال دیگر قرارداده شده است. همین موضوع باعث شد تا هوآوی و آنر در شرایط سختی با توجه ب حضور ویروس کرونا قرار بگیرند و وارد شده آنجایی که قطعات پردوارد شدهنده‌‌های مودم این کمپانی توسط کمپانی‌های آمریکایی تهیه و تامین می‌شد، یک قرارداده شده استرس بزرگ بر روی تمام کارکنان رده بالای هوآوی و آنر ب وجود آمده بود.

چیپست 5G مدیاتک

اما وارد شده آنجایی که مدیاتک متعلق ب کشور تایوان قرارداده شده است و محدودیتی وارد شده سمت کشور تایوان بر روی هوآوی اعمال نشده، آنر و هوآوی ب طور رسمی اعلام کرده‌اند که ب زودی تمام پردوارد شدهنده‌های آینده هر دو شرکت وارد شده مودم‌های ساخت کمپانی MediaTek درگیرکننده خواهند کرد. چیپست ۵G مدیاتک درحال حاضر وارد شده قابلیت درگیرکننده وارد شده ۵G ب صورت همزمان بر روی دو سیم کارت برخوردار قرارداده شده است که این چیپست را وارد شده مابقی رقبای خود یک سر و گردن بالا‌تر قرار داده قرارداده شده است.

ب احتمال زیاد سری Mate 40 خانواده هوآوی و دستگاه‌های میانرده بعدی آنر وارد شده همان چیپست‌های قبلی درگیرکننده شده در پردوارد شدهنده‌های ۵G کنونی درگیرکننده کنند و بعد وارد شده آن شاهد درگیرکننده هر دو شرکت وارد شده چیپست‌های جدید کمپانی مدیاتک باشیم. همچنین این احتمال زیادی وجود دارد که پردوارد شدهنده‌های این کمپانی ب صورت دو دسته مدیاتک و غیره تقسیم بندی شوند، قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *