کادیلاک با یک کراس اوور الکتریکی وارد رقابت با تسلا خواهد شد


کادیلاک با یک کراس اوور الکتریکی وارد رقابت با تسلا خواهد شد

کمپانی کادیلاک روز گذشته تایید کرد ب زودی با تولید یک خودروی الکتریکی در کلاس کراس اوورها وارد رقابت با تسلا خواهد شد. این شرکت طی روزهای اخیر رندرهایی وارد شده طراحی کراس اوور الکتریکی خود را نیز منتشر کرده که ب نوعی هم رقرارداده شده استا با شروع ب کار خط تولید خودروهای لوکس جنرال موتورز قرارداده شده است. جمعه قبل جنرال موتورز در مراسم رونمایی وارد شده خودروی XT6 اعلام کرده بود قصد دارد گروه خودروسوارد شدهی کادیلاک را ب برند پیش رو در بخش محصولات الکتریکی خود تبدیل کند و ب این ترتیب رقیبی جدید برای تسلا ایجاد نماید.

با وجود این اعلام هیجان انگیز، اطلاعات چندان زیادی درباره خودروی الکتریکی کادیلاک منتشر نشده. ب گفته این کمپانی اطلاعات تکمیلی درباره این ماشین ب زودی در یکی وارد شده نمایشگاه های بزرگ اتومبیل جهان در اختیار علاقمندان و رسانه ها قرار می گیرد. با این حال آنچه تایید شده آن قرارداده شده است که خودروهای الکتریکی کادیلاک بر اساس پلتفرم های مورد درگیرکننده توسط سایر برندهای الکتریکی جنرال موتورز (خودروهای بولت وارد شده برند شورولت) ساخته نخواهد شد؛ همه چیز قرار قرارداده شده است وارد شده ابتدا پایه ریزی شود و حتی معماری باتری های مورد درگیرکننده نیز جدید خواهد بود که برای اولین بار در جهان توسط کادیلاک ب کار گرفته می شود.

همچنین گفته شده این خودرو دارای نسخه های مختلف “چهار چرخ متحرک”، “چرخ جلو متحرک” و “چرخ عقب متحرک” خواهد بود و خروجی باتری نیز بر اساس نیوارد شده مشتری تعیین می شود. کادیلاک همچنین در کنار انتشار این خبر، وارد شده معرفی یک اسکالید جدید در آینده نزدیک خبر داد و تایید کرد تا پایان سال ۲۰۲۱ در بوارد شدهه های زمانی شش ماهه خودروهای جدیدی روانه بوارد شدهار خواهد کرد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *