کاربران کره ای با حدس زدن قدرت CPUهای AMD جایزه می گیرند!


کاربران کره ای با حدس زدن قدرت CPUهای AMD جایزه می گیرند!

همانطور که می دانید، این روزها صحبت وارد شده نشت اطلاعات CPUهای نسل سوم AMD Ryzen ب میان آمده قرارداده شده است؛ اطلاعاتی که برخی آن را نادرست دانسته و برخی دیگر جنگ قیمتی را حاصل نشت اطلاعات فوق می دانند. وارد شده آنجایی که دست کم وارد شده نظر زمانی فرصت زیادی تا معرفی CPUهای AMD Ryzen 3000 باقی مانده قرارداده شده است، برای گمانه زنی در مورد اطلاعات و قیمت گذاری آنها بسیار زود قرارداده شده است.

ب توارد شدهگی متوجه شده ایم که یک آژانس وابسته ب AMD در کشوره “کره”، کمپینی را در قالب یک مسابقه اجرا کرده قرارداده شده است. در این کمپین، کاربران باید نتایج دریافتی پردوارد شدهنده های Ryzen 7 3700X و Ryzen 5 3600X را در بنچمارک Cinebnech حدس زده و یا پیشبینی نمایند.

این مسابقه در تاریخ ۱۴ دسامبر ب پایان می رسد و چیزی که عجیب قرارداده شده است، آن قرارداده شده است که در تاریخ ۱۴ دسامبر نه تنها قرار نیست شاهد عرضه AMD Ryzen 3000 باشیم، بلکه حتی معرفی رسمی نیز در کار نخواهد بود. پس ب طور حتم نمی دانیم که نتایج بدست آمده وارد شده سوی کاربران با نتایج واقعی CPUها در این بنچمارک سوارد شدهگار قرارداده شده است یا خیر. AMD وعده داده قرارداده شده است که جوایز برندگان، CPUهای AMD Ryzen 3000 خواهد بود که البته اعلام نشده قرارداده شده است که این جوایز در چه تاریخی ب برندگان تحویل داده می شود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *