کارت گرافیک های خاص iChill Frostbite GeForce RTX 20 وارد شده Inno3D


کارت گرافیک های خاص iChill Frostbite GeForce RTX 20 وارد شده Inno3D

کمپانی Inno3D، ب مانند دیگر رقبای خود ب سراغ معرفی کارت گرافیک های جدید انویدیا، با سیستم خنک کننده مایع رفته قرارداده شده است که این روزها ب شدت مورد توجه قرار گرفته قرارداده شده است. کارت گرافیک های سری iChill Frostbite GeForce RTX 20 را می توانید ب عنوان مدل های مبتنی بر خنک کننده ای با بلوک مایع بشناسید. این خانواده در ۳ مدل GeForce RTX 2080 Ti, 2080 و RTX 2070 تولید خواهد شد.

نکته:

دوستان اگر دقت کنید، کارت گرافیک های iCHILL Frostbite دارای یک نکته جالب توجه هستند. در Backplate کارت گرافیک، نشان گرافیکی موتور بوارد شدهی Frostbite قرار گرفته قرارداده شده است. این موتور بوارد شدهی مشهور بارها توسط DICE مورد درگیرکننده قرار گرفته و خالق بوارد شدهی هایی نظیر Battlefield قرارداده شده است. این اولین بار قرارداده شده است که یک کارت گرافیک با مود سفارشی موتورهای بوارد شدهی تولید می گردد.

در جلوی کارت گرافیک و در بخش شفاف دقرارداده شده استان، دیودهای LED RGB قرار گرفته قرارداده شده است. ب نظر می رسد که PCB بدون ویژگی های سفارشی خاص باشد چرا که در پایین مدار چاپی نشان NVIDIA ب چشم می خورد. کارت گرافیک های سری iChill Frostbite GeForce RTX 20 برای گیمرهای پولداری (در ایران البته) طراحی شده قرارداده شده است که وارد شده مادینگ کیس خود نیز لذت می برند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *