کارت گرافیک های GTX 1660 Ti وارد شده EVGA و Palit هم در راه هستند


کارت گرافیک های GTX 1660 Ti وارد شده EVGA و Palit هم در راه هستند

پس وارد شده GALAX که ساعاتی پیش تصاویر کارت گرافیک GTX 1660 Ti آن لو رفته بود، حال شاهد انتشار تصاویر کارت گرافیک های GeForce GTX 1660 Ti وارد شده برندهای EVGA و Palit نیز منتشر شده و جزو محصولات لو رفته ب حساب می آیند. تمامی مدل ها، دارای خنک کننده و کولرهای جمع و جور هستند که نشان دهنده توان حرارتی و مناسب کارت گرافیک GeForce GTX 1660 Ti قرارداده شده است.

ب واقع خنک کننده ها در ابعادی طراحی شده اند که برای کارت گرافیک هایی مانند GTX 1060 و GTX 1050 Ti مورد درگیرکننده قرار می گمیرهد. ب نظر می رسد که طول ۲ کارت گرافیک Palit StormX در رنج ۱۸ سانتی متر بوده و یک فن ۱۰ سانتی متری نیز تهویه آنها را عهده دار قرارداده شده است. تنها تفاوت این ۲ کارت گرافیک در اورکلاک کمپانی قرارداده شده است. فرکانس این ۲ کارت گرافیک در حالت Boost ب ۱۷۷۰ و ۱۸۱۵ مگاهرتز می رسد.

کارت گرافیک PALIT GTX 1660 TI

وارد شده سوی دیگر EVGA نیز با ۲ کارت گرافیک EVGA GTX 1660 Ti وارد شده سری XC راهی رقابت جدید بین میان رده های رو ب بالا خواهد شد. طول این ۲ کارت گرافیک ۲۰ سانتی متر بوده و هیت سینک ب مراتب بزرگ تری را حمل می کنند. متاسفانه اطلاعاتی در زمینه فرکانس کارت گرافیک های EVGA منتشر نشده و تنها می دانیم که تفاوت اصلی این ۲ محصول نیز در اورکلاک و فرکانس ها قرارداده شده است. EVGA GTX 1660 Ti ها هم ب مانند دیگر نمونه ها ب ۶ گیگابایت حافظه GDDR6 مجهز شده اند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *