کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 2080 Dual EVO با فن های Axial Tech


ایسوس یک کارت گرافیک دیگر، بر اساس تراشه های جدید NVIDIA RTX 20 را رونمایی کرد؛ کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 2080 Dual EVO یکی وارد شده پرچمداران میانی این گروه ب حساب آمده و عضو جدید خانواده EVO قرارداده شده است. این کارت گرافیک وارد شده فن های پیشرفته ی Axial Tech درگیرکننده کرده و تا دمای ۵۵ درجه سانتی گراد، تهویه تنها توسط هیت سینک ضخیمی انجام می گیرد که نزدیک ب ۳ اسلات را در مادربرد شما اشغال خواهد کرد.

کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 2080 Dual EVO نیروی مورد نیوارد شده خود را وارد شده طریق یک رابط ۸ و یک رابط ۶ پین تامین کرده و می تواند وارد شده ۳ نمایشگر پشتیبانی نماید. خروجی های گرافیکی آن شامل DisplayPort 1.4، HDMI و USB-C VirtualLink خواهد بود.

کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 2080 Dual EVO

کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 2080 Dual EVO در ۲ نمونه تولید می گردد که تنها تفاوت آنها اورکلاک کمپانی قرارداده شده است؛ در مدلی که با بام مدل DUAL-RTX2080-8G-EVO شناخته می شود، فرکانس هسته ب ۱۷۱۰ مگاهرتز رسیده و در نمونه DUAL-RTX2080-A8G-EVO این مقدار ب ۱۷۲۵ مگاهرتز افزایش پیدا می کند. فرکانس تراشه های حافظه در هر ۲ محصول بدون تغییر بر روی ۱۴ گیگاهرتز باقی مانده قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *