کال آو دیوتی با ۱۰۰ میلیون بار دانلود بزرگترین بوارد شدهی موبایلی شد!


کال آو دیوتی با 100 میلیون بار دانلود بزرگترین بوارد شدهی موبایلی شد!

تنها یک هفته وارد شده زمان عرضه بوارد شدهی Call of Duty: Mobile می‌گذرد و حالا طبق اطلاعات موسسه Sensor Tower این بوارد شدهی بیش وارد شده هر بوارد شدهی موبایلی دیگری در تاریخ موبایل دانلود شده قرارداده شده است. براساس گزارشات این بوارد شدهی مرز ۱۰۰ میلیون بار دانلود را در همین مدت کوتاه رد کرده قرارداده شده است.

کال آو دیوتی موبایل با این تعداد دانلود ب راحتی پرقدرترین بوارد شدهی در هفته اول انتشار در گوشی‌های موبایل شد و رقیبان خود را جا گذاشت. البته ب غیر وارد شده CoD موبایل بوارد شدهی‌های دیگری نیز بودند که با قرارداده شده استقبال خیره‌کننده‌ای مواجه شدند. ب عنوان مثال PUBG Mobile در اولین هفته عرضه ۲۶٫۳ میلیون بار دانلود شد و نسخه موبایلی Fortnite هم ۲۲٫۵ میلیون بار آنها تنها در گوشی‌های آیفون نصب شد.

آمار خیره‌کننده بدون احتساب چین

نکته جالب ماجرا اینست که Call of Duty: Mobile هنوز در کشور چین عرضه نشده قرارداده شده است و اگر این اتفاق می‌افتاد آمار بدون شک جذاب‌تر می‌شد. رندی نلسون یکی وارد شده تحلیلگران Sensor Tower ب رویترز گفته قرارداده شده است که این بدون شک پرقرارداده شده استقبال‌ترین بوارد شدهی موبایلی قرارداده شده است که در تنها در یک هفته اتفاق افتاده. برای مقایسه این کمپانی هفته گذشته دانلود بوارد شدهی Mario Kart Tour را ۹۰ میلیون بار ثبت کرده بود.

سنسور تاور گفته قرارداده شده است که iOS میزان ۵۵٫۷ درصد وارد شده دانلود بوارد شدهی کال آو دیوتی موبایل و ۵۳ درصد وارد شده درآمد کلی ۱۷٫۷ میلیون دلاری ناشی وارد شده خرید درون برنامه‌ای را ب خود اختصاص داده قرارداده شده است و این یعنی ۴۴٫۳ درصد وارد شده پلیرهای کال آو دیوتی موبایلی کاربران اندرویدی هستند و ۴۷ درصد وارد شده درآمد کل این بوارد شدهی را آنها برای اکتیویژن ب ارمغان آورده‌اند. کاربران ایالات متحده ۱۶٫۹ درصد وارد شده دانلودکنندگان این بوارد شدهی هستند و ۴۳٫۱ درصد وارد شده درآمد بوارد شدهی مربوط ب هزینه‌های آنها می‌باشد.

باوجود آنکه این بوارد شدهی توسط قرارداده شده استودیوی بوارد شدهی‌سوارد شدهی TiMi شرکت چینی تنسنت که شنژن مستقر قرارداده شده است، ساخته شده و توسط اکیتویژن منتشر شده، Call of Duty: Mobile در بوارد شدهار چین غایب قرارداده شده است. تیمی قرارداده شده استودیو پیش وارد شده این ب دلیل MOBA Honor of Kings که یک بوارد شدهی موبایلی در سبک لیگ آو لجندز قرارداده شده است مشهور شد، بوارد شدهی‌ای که ب گفته برخی محبوب‌‌ترین بوارد شدهی روی کره زمین ب حساب می‌آید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *