کدام کنسول بوارد شدهی بیشترین فروش را داشته قرارداده شده است؟


کدام کنسول بوارد شدهی بیشترین فروش را داشته قرارداده شده است؟

کدام کنسول بوارد شدهی فروش بیشتری را تجرب کرده قرارداده شده است؟ این پاسخ نشان می دهد که گیمرهای سراسر جهان ب کدام محصول علاقه بیشتری نشان داده و مواردی وارد شده جمله پشتیبانی، تعداد بوارد شدهی های اختصاصی، بخش آنلاین، سخت افزار داخلی که البته در این مورد تفاوت چندانی بین مدل های نسل هشتم دیده نمی شود، قیمت نهایی، کنترلر ها و حتی طرفداری پر و پا قرص برای کاربران در زمینه انتخاب یک کنسول مهم قرارداده شده است.

ساعاتی پیش خبر اعلام مایکروسافت مبنی بر ارائه یک کنسول جدید برای سال ۲۰۲۰ را برای شما عزیزان منتشر کردیم و حالا ب سراغ اطلاعاتی می رویم که وارد شده سوی موسسه HIS منتشر شده قرارداده شده است. این موسسه در زمینه آمار فروش بوارد شدهارهای جهانی فعالیت داشته و موارد الکترونیکی بسیاری را در کارنامه خود دارد. این موسسه تحقیقاتی اعلام کرده قرارداده شده است که PlayStation 4 تا کنون ۷۶٫۶ میلیون دستگاه را در بوارد شدهارهای جهانی ب فروش رسانده قرارداده شده است. البته سونی مدعی فروش ۷۹ میلیون دستگاه شده قرارداده شده است.

پس وارد شده آن مایکروسافت نیز تا مارس سال ۲۰۱۸ موفق ب فروش ۳۹٫۱ میلیون دستگاه کنسول بوارد شدهی Xbox One شده قرارداده شده است. مایکروسافت ادعا می کند که فروش کنسول بوارد شدهی این شرکت تا ۱۵ درصد رشد را  در ۱ سال اخیر تجرب کرده قرارداده شده است. همچنین عضویت کاربران در سرویس Xbox Live نیز تا ۱۳ درصد افزایش یافته قرارداده شده است. مایکروسافت ادعا می کند که ارائه بوارد شدهی هایی که در دقت ۴K/UHD رندر می شوند، نظیر Far Cry 5 نیز وارد شده جمله دلایل رشد فروش کنسول های بوارد شدهی این شرکت قرارداده شده است.

اما در این میان گزارش IHS در بخش وارد شده مطالب خود ب کنسول بوارد شدهی Nintendo Switch پرداخته و اعلام کرده قرارداده شده است که این محصول نیز تا کنون موفق ب فروش ۱۷٫۷۹ میلیون دستگاه شده قرارداده شده است. این در حالی قرارداده شده است که تاریخ لانچ این کنسول ب مراتب دیرتر وارد شده رقیبان بوده اما سخت افزاری ضعیفتر را یدک می کشد. ب جای آن، Nintendo Switch می تواند در چند حالت متفاوت مانند دستی و قابل حمل یا خانگی مورد درگیرکننده قرار گیرد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *