کنسول بوارد شدهی Xbox One S All-Digital اقتصادی یا برای پولدارها؟ (ایکس باکس بدون دیسک درایو)


کنسول بوارد شدهی Xbox One S All-Digital اقتصادی یا برای پولدارها؟ (ایکس باکس بدون دیسک درایو)

همانطور که می دانید، همه چیز در مورد کنسول بوارد شدهی بدون دیسک درایو (Non-ODD) مایکروسافت، وارد شده یک شایعه در ماه های اخیر آغوارد شده شد. سپس اطلاعاتی که پس وارد شده آن وارد شده مشخصات و تصاویر بسته بندی این کنسول بدست رسید، همه چیز را تائید کرد. بله، مایکروسافت نیز ب طور رسمی تائید کرد که کنسول نسل هشتمی با نام Xbox One S All-Digital واقعیت داشته و این شرکت محصولی جدید را در حال معرفی می کند که زمزمه های نسل ۹ ب گوش می رسد!

کنسول بوارد شدهی Xbox One S All-Digital را می توان محصولی اقتصادی دانست چرا که با حذف درایو دیسک آن، قیمت نهایی نیز کاهش یافته قرارداده شده است. Xbox One S All-Digital می تواند وارد شده تصاویری با رزولوشن ۴K و همچنین تکنیک HDR پشتیبانی کرده و وارد شده این رو چیزی شبیه ب PS4 PRO قرارداده شده است. نسخه ی All-Digital وارد شده نظر طراحی و سخت افزارهای داخلی، بسیار نزدیک ب همان مدل اولیه Xbox One S بوده و دارای یک هارد دیسک ۱ ترابایتی قرارداده شده است.

کنسول بوارد شدهی Xbox One S All-Digital فاقد درایو نوری بوده و کاربران تمامی دیتای نصب را وارد شده سرورهای ایکس باکس دریافت خواهند کرد. این کنسول با قیمت ۲۵۰ دلار عرضه شده و بوارد شدهی های Sea of Thieves, Forza Horizon 3 و Minecraft نیز وارد شده قبل بر روی هارد دیسک داخلی آن ذخیره شده اند که ب صورت رایگان در اختیار گیمرها قرار می گیرد. هر چند که پیشتر ب نظر می رسید که کنسول بوارد شدهی Xbox One S All-Digital در جریان E3 2019 رونمایی شود، اما ظاهرا با نمایش آن در خورده فروشی های آنلاین، انتظار عرضه آن پیش وارد شده این موعد دور وارد شده واقعیت نخواهد بود.

کنسول بوارد شدهی Xbox One S All-Digital

ب هر حال برخی منابع نزدیک ب مایکروسافت وارد شده زمان عرضه رسمی ۷ مه سخن می گویند. کنسول بوارد شدهی Xbox One S All-Digital که محصولی اقتصادی ب نظر می رسد، نیوارد شدهمند خطوط اینترنت بسیار پر سرعت و دانلودهایی با حجم و ظرفیت های بالا قرارداده شده است که عملا کار را برای کاربرانی که نمی توانند این ظرفیت های شبکه در را در اختیار گیرند، بسیار دشوار و غیر اقتصادی خواهد کرد. آنچه که مسلم قرارداده شده است، کنسول بوارد شدهی Xbox One S All-Digital برای تنها برخی وارد شده کشورهای جهان مناسب ب نظر می رسد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *