کوچکترین RTX 2070 جهان با نام MSI RTX 2070 AERO ITX


کوچکترین RTX 2070 جهان با نام MSI RTX 2070 AERO ITX

شرکت “ام اس آی” یک نسخه کوچک وارد شده کارت گرافیک RTX 2070 را برای سیستم های معرفی کرده قرارداده شده است که با ابعاد نه چندان زیاد کیس روبرو هستند، اما در عین حال نیوارد شدهمند یک کارت گرافیک قدرتمند خواهند بود. MSI GeForce RTX 2070 AERO فلفل جدید این شرکت، وارد شده خنک کننده AERO ITX برخوردار قرارداده شده است که تا پیش وارد شده این نیز در محصولاتی مورد درگیرکننده قرار گرفته بود. احتمالا RTX 2070 AERO کوچکترین کارت گرافیک RTX 2070 جهان، تا ب الان خواهد بود.

یکی وارد شده دلایلی که امکان تولید این تراشه را در قلب یک کارت گرافیک کوچک داده قرارداده شده است، عدم پشتیبانی وارد شده NVlink قرارداده شده است. همچنین MSI نیز رابط USB-C را وارد شده این مدل حذف کرده قرارداده شده است. کارت گرافیک MSI RTX 2070 AERO ITX دارای ۸ گیگابایت حافظه GDDR6 با فرکانس ۱۷۵۰ مگاهرتز برای هر پشته قرارداده شده است که نهایتا ب فرکانس جامع ۱٫۴ گیگاهرتز می رسد.

همچنین فرکانس های GPU نیز در حالت پایه ۱۴۱۰ مگاهرتز و در حالت افزایشی ب ۱۶۲۰ مگاهرتز می رسد. توان حرارتی MSI RTX 2070 AERO ITX برابر با ۱۷۵ وات قرارداده شده است. MSI تا کنون اشاره ای ب قیمت گذاری و تاریخ عرضه این کارت گرافیک کوچک نکرده قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *