گرافیک بوارد شدهی The Last of Us 2 و تفاوت آن با واقعیت را مشاهده کنیدبوارد شدهی‌های سال ۲۰۲۰ وارد شده نظر گرافیکی عملکرد بسیار قوی نسبت ب سال‌های گذشته دارند. گرافیک بوارد شدهی The Last Of Us 2 یکی وارد شده نمونه‌هایی قرارداده شده است که طی این چند وقت مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته قرارداده شده است. ب عنوان مثال می‌توان Jacksepticeye یکی وارد شده یوتیوبرهای معروف در زمینه Gaming را در نظر گرفت که یکی وارد شده مهم‌ترین بخش‌های بوارد شدهی The Last Of us 2 را، گرافیک خیره کننده این بوارد شدهی دانسته قرارداده شده است.

جالب قرارداده شده است که بدانید این بوارد شدهی برای کنسول PS4 و PS5 عرضه شده قرارداده شده است، اگرچه مشخص هنوز مشخص نیست برای PS5 شاهد چنین گرافیکی باشیم یا گرافیک بوارد شدهی The Last Of Us 2 در این کنسول نسبت ب کنسول PS4 ب طور کامل تغییر خواهد کرد. نورپردوارد شدهی، توجه ب جزئیات و ریزبینی عوامل سوارد شدهنده بوارد شدهی همه باعث شده‌اند تا کاربران زیادی نظرات مثبت کاملا راضی کننده‌ای درمورد این گرافیک این بوارد شدهی بدهند.

بوارد شدهی The last of us 2

توجه ب جزئیات در این بوارد شدهی خارج وارد شده کات سین‌ها نیز وجود دارد و اگر گیم پلی این بوارد شدهی را مشاهده کرده باشید حتما متوجه این موضوع شده‌اید. هماهنگی صورت با گفتگو و حالت صورت در هنگام تیر خوردن، تیر زدن، بریدن و حمله تماما متفاوت خواهد بود و همانند بوارد شدهی‌های دیگر ب یک شکل نمی‌باشد. اگرچه ب غیر وارد شده این بوارد شدهی، شرکت‌های بوارد شدهی سوارد شدهی دیگری مثل RockStar نیز با ارائه بوارد شدهی Red Dead redemption 2 سعی بر این داشتند تا عملکرد گرافیکی و پیشرفت خود در زمینه بوارد شدهی سوارد شدهی را ب همه نشان دهند.

خوشبختانه The Last of us 2 وارد شده موقعیت‌های واقعی و مکان‌های موجود درگیرکننده کرده قرارداده شده است. همین موضوع باعث شده قرارداده شده است تا نگاه کاربران با جزئیات بیشتر بوارد شده شود. ب عنوان مثال خمیدگی ساختمان‌ها، محل قرار گیری در و پنجره ساختمان‌ها همگی جز مسائلی هستند که در این بوارد شدهی ب طور کامل رعایت شده قرارداده شده است اما کاربران با جستجوی بیشتر توانسته‌اند مکان‌های درگیرکننده شده در The Last of Us 2 را پیدا کنند.

وارد شده نظر شما جزئیات و ریز کاری‌های انجام گرفته برای ساخت این بوارد شدهی نسبت ب الگو برداری وارد شده ساختمان‌های موجود تا چه مقدار گرافیک این بوارد شدهی و تفاوت آن با نمونه واقعی آن را نشان خواهد داد؟

بیشتر بخوانید: ناتی داگ بسته الحاقی برای بوارد شدهی The Last of US Part II منتشر نخواهد کرد

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *