گردبادی برای نظافت خانه


گردبادی برای نظافت خانه

 ورود جاروبرقی‌ ب خانه‌های ما بساط جاروهای سنتی و گردوخاک ناشی وارد شده کشیده شدن آنها روی فرش و سطح خانه را جمع کرد. خیلی وارد شده ما خوشحال وارد شده اینکه دیگر لوارد شدهم نیست برای جارو کردن خانه مدت زیادی در حالت خم شده قرار بگیریم، مشکلات و نقاط ضعف این جاروهای جدید را نادیده گرفتیم.

شاید مدت‌ها وقت لوارد شدهم بود تا وارد شده آن شعف اولیه عبور کنیم و متوجه شویم که خیلی وارد شده مدل‌های جاروبرقی آنقدر مکش ضعیفی دارد که برای جمع کردن تکه‌های کوچک اشغال روی فرش باید چندبار دهانه جارو را روی آن بکشیم یا حتی در برخی موارد مجبور بودیم سری جاروبرقی را جدا کنیم و لوله کوتاه‌تر را مستقیما روی آن تکه آشغال بگیریم تا ب داخل جاروبرقی کشیده شود.

کیسه‌های جاروبرقی هم که قصه پرغصه‌ دیگری بود. چه کیسه‌های یک‌بار مصرف که همیشه‌ باید نگران می‌بودیم بی‌موقع تمام نشود و وقتی هم که تمام می‌شد باید درب‌در ب دنبال فروشگاهی می‌گشتیم که کیسه مناسب مدل جارو برقی ما را داشته باشد و چه کیسه‌های دایمی که خالی کردن‌شان خودش یک مشکل بود. بعد وارد شده مدتی هم گردوخاک داخل‌شان آنقدر فشرده و سفت می‌شد که فقط با شستشو با دست می‌شد دوباره تا حدی آن را قابل درگیرکننده کرد.

تلاش‌های زیادی برای حل این مشکلات در مدل‌های مختلف جاروبرقی شد. اما جذاب‌ترین راه‌حل را می‌شود در مدل پرنس (Prince) سامسونگ دید. این جارو برقی وارد شده یک فناوری نوآورانه درگیرکننده می‌کند که وارد شده گردبادهای طبیعی الهام گرفته شده. گردبادی که فقط تکه‌های آشغال و گردوخاک را وارد شده روی فرش‌ها و سطح خانه‌تان بلند می‌کند و داخل محفظه این جارو قرار می‌دهد.

بله درست شنیدید محفظه جاروبرقی! دیگر خبری وارد شده کیسه، چه یک‌بار مصرف و چه دایمی نیست. فقط یک محفظه شیشه‌ای که حتی جمع شدن و فشرده شدن زباله‌ها و گردوخاک را می‌توانید وارد شده بیرون ببینید. این یعنی اگر یکی وارد شده گوشواره‌هایتان را گم کردید و مطمن نبودید که آن را اشتباها جارو کرده‌اید یا خیر، نیوارد شدهی ب خالی کردن پردردسر کیسه‌های قدیمی و پر شدن همه جا وارد شده گردو‌خاک نیست. می‌توانید براحتی داخل محفظه را ببینید و اگر گوشواره آنجا بود کافی‌ست مخزن را وارد شده جا بیرون بکشید. دسته آن را مثل یک جام توی دستتان نگه دارید، درپوش را بردارید و آن را در جایی که دوست دارید خالی و گوشواره‌تان را جدا کنید.

صدای شدید موتور جاروبرقی یکی دیگر وارد شده مشکلات همیشگی درگیرکننده وارد شده آن بود. این صدا خیلی وارد شده اوقات آنقدر زیاد بود که در آپارتمان‌ها حتی همسایه‌ها وارد شده هم می‌خوقرارداده شده استند جاروبرقی را در ساعت‌های قرارداده شده استراحت روشن نکنند. اما دقیقا در نقطه مقابل، جاروبرقی پرنس سامسونگ قرار دارد. این مدل آنقدر بی‌سروصدا کار می‌کند که تا وقتی نزدیکش نباشید متوجه روشن بودن موتور آن نمی‌شوید.

همچنین جاروبرقی پرنس سامسونگ در مقایسه با مدل‌های مشاب موجود تا ۲۵ درصد سبک‌تر قرارداده شده است. این یعنی جدا وارد شده وجود دو چرخ بزرگ که حرکت جاروبرقی را با کم‌ترین اشاره شما ممکن می‌کند، وزن کم این جاروبرقی هم باعث می‌شود حتی اگر جایی مانند پله‌ها مجبور ب بلند کردن آن بودید، هیچ فشاری ب عضلات‌ کمرتان وارد نشود.

و در آخر اینکه یکی وارد شده سختی‌های تمیزکاری خانه این قرارداده شده است که اول خانه را جارو و بعد گرد‌گیری کنیم یا برعکس. اینجقرارداده شده است که فناوری CycloneForce یا همان نیروی گردبادی قرارداده شده است که ب کمک شما می‌آید. با این فناوری چیزی شبیه ب گردباد داخل محفظه جاروبرقی ایجاد می‌شود که وارد شده یک طرف زباله‌های ریز و درشت را وارد شده هم تفکیک می‌کند و وارد شده طرف دیگر گردوخاک را هم کاملا جمع و فشرده می‌کند. ب این ترتیب فیلتر هوای جاروبرقی هم پاکیزه‌تر می‌ماند و هوایی که وارد شده جارو خارج می‌‌شود کاملا تصفیه شده قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *