گوشی بدون حاشیه Z5 لنوو ۱۵ خرداد ماه معرفی می‌شود


گوشی بدون حاشیه Z5 لنوو 15 خرداد ماه معرفی می‌شود

مدتی قبل اطلاعات در خصوص گوشی Lenovo Z5 و نسبت صفحه نمایش ب بدنه این گوشی در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر شد. در ابتدا تنها یک گوشه وارد شده بدنه Z5 ب تصویر کشیده شده بود که همراه با آن چانگ چنگ، معاون ارشد لنوو وارد شده کاربران پرسیده بود که ب نظر آنها گوشی آینده این کمپانی نسبت نمایشگر ب بدنه چند درصدی خواهد داشت. حالا تاریخ معرفی رسمی این گوشی این دستگاه اعلام شده قرارداده شده است.

این گوشی در تاریخ ۵ ژوئن (۱۰ خرداد) ب طور رسمی معرفی خواهد شد، این خبر توسط چانگ چنگ معاون ارشد لنوو و مدیرعامل سابق ZUK تأیید شده قرارداده شده است. رویداد معرفی گوشی Lenovo Z5 در ساعت ۲ بعد وارد شده ظهر در پکن چین اجرا خواهد شد. امروز چنگ در پستی جداگانه اعلام کرده قرارداده شده است که که گوشی Z5 دنباله روی گوشی های Z1، Z2 Pro و Z2 برند ZUK خواهد شد. او همچنین در کنار پوستر معرفی این گوشی متنی متعهدانه منتشر کرد که حاکی وارد شده آنست که انجام فداکاری و تعهد ۲۴/۷ و پشتیبانی هوادارن دلیل اصلی اینست که Z5 در این تاریخ رونمایی می شود.

اگرچه مشخصات این گوشی هنوز ب صورت رسمی تأیید نشده قرارداده شده است، این گوشی باید دارای یک باتری عظیم الجثه باشد، چرا که هفته گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه این گوشی تنها با یک بار شارژ می تواند ۴۵ روز در حالت آماده ب کار باشد. چنگ همچنین ادعا کرده بود که Lenovo Z5 دارای ۴ تکنولوژی پیشرفته و ۱۸ تکنولوژی ای می باشد که پتنت آنها ب ثبت رسیده قرارداده شده است. همچنین انتظار میرود که رابط کاربری ZUK نیز دوباره ب گوشی جدید لنوو بوارد شدهگردد. با این حال این اخبار تا پیش وارد شده معرفی رسمی Z5 قابل قرارداده شده استناد نیستند و کماکان باید تا ۱۵ خرداد، زمان معرفی این گوشی صبر کنیم.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *