گوشی تاشوی سامسونگ نزدیک ب ۲۰۰۰ دلار قیمت خواهد داشت


گوشی تاشوی سامسونگ نزدیک ب 2000 دلار قیمت خواهد داشت

وارد شده وقتی یادمان میاد خبر و شایعه در خصوص گوشی تاشوی سامسونگ شنیده می شد، چند سالی قرارداده شده است که گفته می شود امسال دیگر گوشی تاشوی غول کره ای عرضه خواهد شد، حتی اخبار جدید تاریخ دقیق آن را نیز اعلام کرده اند و گفته اند در MWC 2019 این گوشی سرانجام معرفی خواهد شد. اما نکته جالب تر قیمت این گوشی قرارداده شده است. تحلیلگران بوارد شدهار پیش بینی می کنند که گوشی تاشوی سامسونگ با قیمتی در حدود ۲۰۰۰ دلار ب فروش خواهد رسید.

گمانی زنی تحلیلگران بوارد شدهار ب این صورت قرارداده شده است که قطعات این گوشی در ماه نوامبر ب دست سامسونگ خواهد رسید و سر هم کردن گوشی تا اوایل دسامبر ب طول خواهد انجامید. بنابراین وارد شده آنجاکه سامسونگ طرفداران را خیلی منتظر نمیگذارد، پس وارد شده معرفی گوشی در کنگره جهانی موبایل، در ماه فوریه سال ۲۰۱۹ این گوشی در بوارد شدهار موجود خواهد بود. با این وجود این احتمال در نظر گرفته شده قرارداده شده است که اگر سامسونگ حس کند تجرب کاربری این گوشی در سطح مطلوبی نیست، ب طور کل آن را رونمایی نکند و یا بوارد شده هم فرایند معرفی آن را ب تأخیر بیندوارد شدهد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود ممکن قرارداده شده است گه غول کره ای دنیای تکنولوژی در نمایشگاه CES 2019 که در ماه ژانویه اجرا می شود این گوشی را برای اپراتورها پشت درهای بسته نمایان کند. تولید اولیه این گوشی احتمالاً بین ۳۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ دستگاه خواهد بود و پس وارد شده سنجش واکنش بوارد شدهار در خصوص آینده آن تصمیم گیری خواهد شد.

طبق آنچه که پیش تر در خصوص این گوشی مطرح شده بود، انتظار میرود که صفحه نمایش آن در حالت تخت ۷٫۳ اینچی باشد و در زمانیکه تا می شود ب ۴٫۵ اینچ کاهش پیدا می کند. وارد شده نظر مشخصات سخت افزاری هم این گوشی احتمالاً مشاب با گلکسی S10 سامسونگ خواهد بود که آن هم احتمالاً در CES سال آینده معرفی خواهد شد. پیش بینی می شود که اگر بوارد شدهخوردها ب گوشی تاشوی سامسونگ مثبت باشد، نسل دوم آن همزمان با گلکسی نوت ۱۰ در سال آینده معرفی شود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *