گوشی گیمینگ بلک شارک شیائومی در راه عرضه ب بوارد شدهار جهانی


گوشی گیمینگ بلک شارک شیائومی در راه عرضه ب بوارد شدهار جهانی

شیائومی در اوایل سال ۲۰۱۸ وارد شده اولین گوشی گیمینگ Black Shark رونمایی کرد. این گوشی طبق رسانه‌های دنیای تکنولوژی و اکثر افرادی که موفق ب بررسی آن شده بودند، بسیار موفق بود و عملکرد قابل قبولی در سری گوشی‌های گیمینگ داشت. با این حال دسترسی ب این گوشی در سراسر بسیار محدود بود و در واقع بلک شارک شیائومی تنها در سرزمین مادری، یعنی چین قابل خرید بود. اما با توجه ب صفحه جدیدی که در وب‌سایت شیائومی ظاهر شده، ممکن قرارداده شده است اوضاع ب زودی تغییر کند.

بلک شارک در ماه اپریل سال ۲۰۱۸ رونمایی شد، حالا طبق اطلاعاتی که وب‌سایت global.blackshark.com منتشر کرده، ب زودی شاهد حضور آن در خارج وارد شده خاک چین خواهیم بود. متأسفانه اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر نشده قرارداده شده است و تنها نوشته شده قرارداده شده است که ب زودی عرضه خواهد شد. البته فرمی در این وب‌سایت قرار دارد که وارد شده طریق آن شما می‌توانید آدرس ایمیل خود را ارسال کنید تا در زمانیکه این گوشی در بوارد شدهار جهانی در دسترس قرار گرفت، شما را وارد شده این موضوع مطلع کنند.

در وضعیت فعلی تنها می‌توانیم منتظر باشیم و شاید هم وارد شده مدیران شیائومی بپرسیم که آیا کمی برای انجام این کار دیر نیست؟ مدت زمان زیادی وارد شده عرضه این گوشی در چین میگذرد با معرفی ایسون ROG Phone و نسل دومی گوشی گیمینگ ریزر، Razer Phone 2 که دیروز ب طور رسمی معرفی شد، رقابت برای بلک شارک شیائومی سخت‌تر وارد شده همیشه قرارداده شده است. اگرچه لیست اخیر که توسط رگولاتوری چینی، TENAA منتشر شده قرارداده شده است، شایعات مبنی بر معرفی نسل دوم بلک شارک را قوی‌تر وارد شده سابق کرده قرارداده شده است. کماکان باید منتظر ماند و دید که مسئولین شیائومی چه برنامه برای آینده خط تولید گوشی‌های گیمینگ خود خواهند داشت، اما مسلماً عرضه گوشی‌ها چندین ماه پس وارد شده معرفی رسمی در سراسر جهان، نه وارد شده نظر حرفه‌ای کار صحیحی ب نظر میاید و وارد شده نظر ب روز بودن قابلیت‌عای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *