گوشی ۵G سامسونگ Galaxy S10 X نام خواهد گرفت+ قیمت و مشخصات


گوشی 5G سامسونگ Galaxy S10 X نام خواهد گرفت+ قیمت و مشخصات

گرانقیمت‌ترین نسخه پرچمدار آینده سامسونگ گلکسی S10 5G قرارداده شده است که اجتمالاً S10 X نام خواهد گرفت. مشخصات این گوشی ب شرح زیر خواهد بود:

  • صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی سوپر AMOLED
  • ۴ دوربین در عقب و ۲ دوربین در جلو
  • ۱۰ – ۱۲ گیگابایت حافظه رم
  • ۵۱۲ گیگابایت – ۱ ترابایت حافظه ذخیره‌سوارد شدهی
  • مودم اگزینوس ۵۱۰۰ ۵G
  • ۵۰۰۰ میلی آمپرساعت باتری
  • زمان عرضه ۲۹ مارچ (۹ فروردین)
  • قیمت ۱۴۰۰ – ۱۶۰۰ دلار

رسانه‌های کره‌ای امروز اعلام کردند که سامسونگ نسخه ۵G وارد شده گوشی گلکسی اس۱۰ را با پسوند “اکس” در تاریخ ۹ فروردین و با قیمتی در حدود ۱۴۲۴ دلار عرضه خواهد کرد. وارد شده طرف دیگر گلکسی S10 E، S10 قرارداده شده استاندارد و S10+ قرار قرارداده شده است که هشتم مارچ (۱۷ اسفند) و با قیمت پایه ۷۰۰ دلار برای ارزان‌ترین مدل در کره معرفی شود. این یعنی قیمت نسخه ۵G دو برابر نسخه E خواهد بود. تفاوت چیست؟

چرا اینقدر گران؟

منبع کره‌ای اعلام کرده قرارداده شده است که نسخه ۵G در مجموع ۶ دوربین، ۴ دوربین در عقب و ۲ دوربین در جلو دارد. میزان حافظه‌های پایه آن ۱۰ و ۵۱۲ گیگابایت قرارداده شده است، که البته نسخه بالاتری هم وجود خواهد داشت. وارد شده همه این موارد که بگذریم باتری ۵۰۰۰ میلی آمپرساعتی بی‌نظیر قرارداده شده است، آن هم در حالی که گفته می‌شود نسخه گلکسی S10+ که بترین پرچمدار این خانواده خواهد بود دارای باتری ۴۰۰۰ میلی آمپرساعتی قرارداده شده است.  نسخه ۵G علاوه‌بر امکانات منحصرب فرد شبکه که ب لطف موردم Exynos 5100 5G سامسونگ در این گوشی فراهم شده قرارداده شده است، دارای یک صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی هم قرارداده شده است که بزرگترین در خانواده گلکسی S10 خواهد بود. همه این‌ها مشخصاتی قرارداده شده است که با کنار هم قراردادن آنها می‌توانیم دلیل قیمت بیشتر گلکسی S10 X را در مقایسه با گلکسی S10 E کشف کنیم. البته بوارد شده هم قیمت ۱۵۰۰ دلاری چیزی، مبلغی نیست که امکان خرید این گوشی را در اختیار هر کسی قرار دهد. با این حال ب نظر می‌رسد که بوارد شدهار اصلی عرضه آن سرزمین مادری یعنی کره جنوبی قرارداده شده است.

چرا کره‌جنوبی؟

این کشور برای اولین بار در ماه مارچ تکنولوژی ۵G را ب طور گسترده راه‌اندوارد شدهی خواهد کرد. وارد شده همین رو Galaxy S10 X ب صورت انحصاری در سرزمین مادری عرضه خواهد شد. با این حال انتظار می‌رود که کمی پس وارد شده آن این گوشی راه خود را ب بوارد شدهار آمریکا هم بوارد شده کند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *