گوگل ب ساخت یک میکروسکوپ برای کمک ب تشخیص بیماری سرطان پرداخت


گوگل ب ساخت یک میکروسکوپ برای کمک ب تشخیص بیماری سرطان پرداخت

محققان گوگل در نشست سالانه انجمن تحقیقات سرطان آمریکا، نمونه اولیه یک میکروسکوپ واقعیت افزوده را که برای کمک ب پزشکان در تشخیص بیماری سرطان را ارائه کرده اند. آسیب شناسان باید زمان زیادی را صرف تجزیه و تحلیل بافت های زیستی کنند تا ب نشانه هایی وارد شده سرطان برسند. این کار بسیار زمانبر قرارداده شده است و روندی طولانی دارد. اما گوگل تصمیم گرفته قرارداده شده است تا با ب کار گیری وارد شده واقعیت افزوده راه حلی برای تشخیص بتر این سری بیماری ها پیدا کند. این شرکت معتقد قرارداده شده است می تواند میکروسکوپی ارائه کند و این میکروسکوپ در اختیار پزشکان و متخصصان محدودی در کلینیک ها و آزمایشگاه ها قرار خواهد گرفت و روند تشخیص بیماری را سریع تر خواهد کرد.

میکروسکوپ ها در کلینیک ها و آزمایشگاه ها، اغلب یک میکروسکوپ نوری معمولی قرارداده شده است که توسط آسیب شناسان در سراسر جهان مورد درگیرکننده قرار می گیرد. گوگل فقط این میکروسکوپ ها را بینه سوارد شدهی کرده قرارداده شده است تا فناوری AI را در آن ارائه دهد و واقعیت افزوده را در آن تقویت کند. در این پروژه، شبکه های عصبی در بافت های انسانی برای تشخیص سلول های سرطانی آموزش داده می شوند و الگوریتم های AI این سلول های سرطانی را در بافت تشخیص می دهند که مانند تصویر زیر وارد شده طریق عدسی دیده می شود.

 

تا کنون، تیم Google موفق ب شناسایی سرطان های پستان و پروستات شده قرارداده شده است و توانست سیستم خود ب صورت بسیار دقیق ارزیابی کند. گوگل ادعا دارد که این مجموعه می تواند برای تشخیص سرطان های دیگر و همچنین بیماری های عفونی مانند سل و مالاریا نیز مورد درگیرکننده قرار گیرد. همچنین این شرکت اعلام کرده قرارداده شده است که برای ارزیابی عملکرد سیستم و کقرارداده شده استی ها ب یک مطالعه دقیق تر نیوارد شده قرارداده شده است. این میکروسکوپ واقعیت افزوده می تواند ب سرعت بخشیدن در تشخیص بیماری وارد شده طریق یادگیری ماشین بپردوارد شدهد و تاثیر مثبتی در روند کاری متخصصان در سراسر جهان بگذارند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *