گوگل تولد ۲۰ سالگی خود را با نگاه ب آینده جشن می‌گیرد


گوگل تولد 20 سالگی خود را با نگاه ب آینده جشن می‌گیرد

اگر نیوارد شده ب یک یادآور دیگر دارید که سنتان را ب شما یادآوری کند، شاید شنیدن اینکه گوگل ب‌ توارد شدهگی بیست ساله شده قرارداده شده است ب شما کمک کند. بله، همه‌چیز وارد شده یک شروع کوچک شروع شد؛ وقتی‌که یک موتور جستجو توارد شدهه ب دوران رسیده قصد بیرون راندن یاهو پر آووارد شدهه و تسلط یافته را داشت.

در بیست سال گذشته ما شاهد بودیم که یاهو ب حاشیه رانده شد و سایر موتورهای جستجو مانند Ask Jeeves کاملاً ناپدید شدند. بر اساس یک گزارش در TheStar گوگل علاوه بر جشن این موفقیت، همچنین بر این موضوع تأکید می‌کند که موفقیت آن‌ها در آینده نیز ب همین روال ادامه داشته باشد.

نگاه ب آینده

دست بر قضا، گوگل موفقیت اولیه خود را با ارائه چیزهای کم‌تری نسبت ب رقبا ب دست آورد. وقتی‌که یاهو اخبار را در صفحه اول خود قرار می‌داد، گوگل ب سادگی وارد شده کاربران می‌پرسید که می‌خواهند چه چیزی را جستجو کنند؛ حرکتی که باعث ایجاد محبوبیت بسیاری برای گوگل شد. وارد شده آن زمان گوگل قادر شد که وارد شده محبوبیت خود درگیرکننده کند و مقدار زیادی پول ب دست آورد. بخش قابل‌ توجه ماجرا، سرمایه گزاری این کمپانی در تکنولوژی‌های مختلف مانند مسیریابی و هوش مصنوعی بوده قرارداده شده است.

اهمیت ب حریم خصوصی

در حالی‌ که گوگل هم‌اکنون ب‌ طور واضح، یکی وارد شده بزرگترین کمپانی‌ها در جهان قرارداده شده است اما بوارد شدههم ب چگونگی عملکرد و مدیرت خود اهمیت می‌دهد. کمپانی مادر آن‌ها (آلفابت) نیز در همین رقرارداده شده استا تأکید بیشتری بر ایجاد تغییرات مفید برای محافظت وارد شده هویت کاربران دارد. 

زمینه‌های برنامه‌های تجاری آینده گوگل دلیل برخی نگرانی‌ها در بین کارکنان آن می‌باشد. ب ویژه همکاری با ارتش ایالات متحده آمریکا و البته برنامه‌های آن‌ها برای خدمات در چین.

با تمام این اوصاف، با توجه ب ۲۰ سال گذشته پیش بینی‌ها در مورد آینده حاکی وارد شده آن قرارداده شده است که کم‌تر کسی فکر می‌کند آن‌ها دوباره در ۴۰ سالگی ب جشن گمیره نپردوارد شدهند؛ زیرا در دنیای تکنولوژی چیز بزرگ بعدی همیشه در همین نزدیکی‌هقرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *