گیمرهای ایرانی دیگر امکان بوارد شدهی ۴K را خواهند یافت؟ (نتایج یک نظر سنجی)


گیمرهای ایرانی دیگر امکان بوارد شدهی 4K را خواهند یافت؟ (نتایج یک نظر سنجی)

وب سایت TechPowerUp ب توارد شدهگی گزارشی را وارد شده آخرین نظر سنجی خود منتشر کرده قرارداده شده است که بسیار جالب توجه بوده و تصمیم گرفتیم تا آن را ب اطلاع شما عزیزان نیز برسانیم. TechPowerUp وارد شده کاربران و خوانندگان خود درخوقرارداده شده است کرده قرارداده شده است که در زمینه بوارد شدهی با رزولوشن ۴K/UHD، پاسخنامه ای را پر نمایند. این نظر تقریبا ب مدت ۵۰ روز در این وب سایت برقرار بوده و در طی این مدت، ۱۷۱۷۵ نفر در آن شرکت کرده اند.

بیش وارد شده ۱ چهارم افرادی که در این نظر سنجی شرکت کرده اند، عنوان کرده اند که یا در حال حاضر در حال انجام بوارد شدهی در رزولوشن ۴K/UHD هستند و یا ب زودی قصد ارتقاء سیستم سخت افزاری خود، برای این منظور را دارند. ب طور دقیق، ۱۴٫۵ درصد وارد شده کاربران در حال حاضر در رزولوشن ۴K/UHD ب انجام بوارد شدهی ها می پردوارد شدهند؛ این تعداد، شامل افرادی قرارداده شده است که نه تنها دارای کامپیوتری با توان رندر بوارد شدهی ها در دقت ۴K هستند، بلکه وارد شده مانیتورهای ۴K نیز بره می برند.

۳ درصد وارد شده کاربران با وجود داشتن نمایشگر ۴K، امکان بوارد شدهی در این دقت را پیدا نکرده اند که این نیز بدان معنی قرارداده شده است که کامپیوتر آنها توان اجرای بوارد شدهی در دقت ۴K را ندارد. ۹٫۵ درصد وارد شده شرکت کنندگان اعلام کرده اند که تا سال آینده، سیستم خود را برای بوارد شدهی در دقت ۴K ارتفاء خواهند داد. ۱٫۶ درصد وارد شده شرکت کنندگان تا پایان سال ۲۰۱۸ ب سیستم های قدرتمند ۴K مجهز شده و ۷٫۹ درصد نیز در سال ۲۰۱۹ این امکان را برای خود فراهم خواهند کرد.

نزدیک ب ب ۷۳ درصد وارد شده شرکت کنندگان، نه در دقت ۴K بوارد شدهی کرده و نه قصد خرید یک سیستم و مانیتور ۴K را دارند. در نتیجه ۲۵ درصد وارد شده شرکت کنندگان پر شمار این نظر سنجی، یا در حال بوارد شدهی در دقت ۴K هستند و یا ب زودی در این رزولوشن ب بوارد شدهی خواهند پرداخت. با توجه ب افزایش قیمت شدید سخت افزار در بوارد شدهار داخلی ایران، متاسفانه بوارد شدهی در رزولوشن FHD یا ۱۰۸۰p نیز ب خودی خود کاری دشوار برای ما خواهد بود؛ چه برسد ب ۴K!!

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *