گیمرهای حرفه ای و طرفداران ASUS: کیس TUF Gaming GT501


گیمرهای حرفه ای و طرفداران ASUS: کیس TUF Gaming GT501

ائتلاف مادربردهای TUF Gaming شامل یک برنامه طولانی مدت بین ایسوس و سوارد شدهندگان قطعات سخت افزاری و تجهیزات جانبی قرارداده شده است. اما در مواردی ایسوس نیز خود دست ب کار شده و محصولات محدودی را معرفی کرده قرارداده شده است. این شرکت در همین رقرارداده شده استا ب توارد شدهگی با رونمایی وارد شده یک کیس با نام TUF Gaming GT501 این بخش را بروزرسانی کرده قرارداده شده است. کیس TUF Gaming GT501 یک کیس مخصوص بوارد شدهی قرارداده شده است که افزون بر ظاهر، وارد شده نظر مولفه های فنی نیز با مادربردهای TUF Gaming سوارد شدهگار قرارداده شده است.

کیس TUF Gaming GT501 در ابعاد mid-tower ATX، وارد شده قرارداده شده استیل گالوانیزه ب ضخامت ۱٫۵ میلی متر بره می برد. پنل شیشه ای سمت چپ آن نیز دارای ضخامت ۴ میلی متر قرارداده شده است. در پنل جلویی، هدرهای متداول صدا و USB/2.0/3.0 قرار گرفته قرارداده شده است.

دستگیره هایی در بالای کیس نصب شده قرارداده شده است که بیشتر وارد شده آن که کاربردی باشند، زیبا خواهند بود. این دستگیره ها برای تحمل وزن تا ۳۰ کیلوگرم طراحی شده و جالب قرارداده شده است بدانید که در میان بسیاری وارد شده سطوح فلزی، ASUS یک پوشش حفاظتی سرامیکی را نیز مورد درگیرکننده قرار داده قرارداده شده است که در تولید بخش هایی وارد شده موتورسیکلت درگیرکننده می گردد.

کیس TUF Gaming GT501 وارد شده کارت گرافیک هایی ب طول ۴۲ سانتی متر، کولر CPU ب ارتفاع ۱۸ سانتی متر، پاورهایی ب طول ۲۴ سانتی متر، ۲ درایو ۳٫۵ اینچی و حداکثر ۵ درایو ۲٫۵ اینچی پشتیبانی خواهد کرد. ۲ فن ۱۴ و یا ۳ فن ۱۲ سانتی متری در جلو و یا بالای کیس قابل نصب قرارداده شده است. Fan Xpert 4 و Aura Sync توسط این کیس در یک رابط پشتیبانی شده و ایسوس تا کنون اشاره ای ب قیمت گذاری کیس TUF Gaming GT501 نکرده قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *