گیمرها رکورد بوارد شدهی Rainbow Six Siege را شکستند!


گیمرها رکورد بوارد شدهی Rainbow Six Siege را شکستند!

بوارد شدهی Rainbow Six Siege یکی وارد شده پر طرفدار ترین بوارد شدهی هایی قرارداده شده است که وارد شده گیمرهای آماتور گرفته تا حرفه ای، ب سوی آن هجوم آورده اند. یوبی سافت، پشتیبان طرح های Rainbow Six با وقفه ای نسبتا طولانی اقدام ب معرفی Siege در سالهای اخیر کرده و زمزمه های اولیه آن در سال ۲۰۱۴ و در جریان کنفرانس E3 ب گوش رسید. پس وارد شده آنکه Rainbow Six Siege وارد شده سری مجموعه بوارد شدهی های Tom Clancy منتشر شد، با یک بوارد شدهی “شوتر تاکتیکی” روبرو شدیم که ب واقع ضمن درگیر ساختن تمام حواس ۵ گانه گیمرها، نیوارد شدهمند حرفه ای شدن و یک نبرد تکامل یافته را ب نمایش می گذاشت!

پس وارد شده انکه یوبی سافت متوجه علاقه گیمرهای بسیار ب این بوارد شدهی شد، در چند نوبت آپدیت هایی را برای آن منتشر کرد که حتی حجم آنها ب چند گیگابایت رسیده و موجبات ببود در بخش های گرافیکی، سلاح، هوشمند سوارد شدهی بیشتر و … را فراهم نموده قرارداده شده است. اینک، یوبی سافت وارد شده فروش و جذب علاقمندان ب این بوارد شدهی سخت گفته و جشن کوچکی را برای ۳۰ میلیونه شدن آن برپا کرده قرارداده شده است.

بوارد شدهی Rainbow Six Siege ب مانند سری مجموعه های کانترف امکان بوارد شدهی گروهی را دارا بوده و ب طور کلی ۳۰ میلیون گیمر ثبت شده برای آن وجود دارد. ۳۰ میلیون ثبت رسمی حاکی وارد شده آن قرارداده شده است که این بوارد شدهی طرفداران بسیاری را در سراسر جهان بدست آورده و این تعداد جدا وارد شده گیمرهایی قرارداده شده است که بوارد شدهی را ب صورت آفلاین و ب تنهایی انجام داده اند. نبردهای تاکتیکی بین کماندوهای نیروهای ویژه با تروریست هایی که در سراسر جهان ب عملیات های خرابکارانه می پردوارد شدهند. یوبی سافت وارد شده تمامی گیمرها برای این پشتیبانی تشکر و قدردانی کرده قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *