گیمرها CPUهای اینتل یا ای ام دی را انتخاب می کنند؟


گیمرها CPUهای اینتل یا ای ام دی را انتخاب می کنند؟

آخرین گزارش بوارد شدهار حاکی وارد شده آن بود که در آخرین فصل تجاری، بیش وارد شده ۸۰ درصد بوارد شدهار جهانی کارت گرافیک ها در اختیار شرکت NVIDIA قرارداده شده است؛ عدم معرفی کارت گرافیک های جدید و رقابت با غول سبز تراشه های گرافیکی، باعث شده قرارداده شده است تا AMD در این زمینه وارد شده رقیب خود عقب بماند.

همچنین بخش اعظم بوارد شدهار CPU همچنان در اختیار Intel بوده و با وجود فشار بر خطوط تولید و نگرانی مشتریان، اما تعداد بسیاری وارد شده کاربران و مصرف کنندگان OEM ترجیح می دهند تا در صف نوبت اینتل بمانند تا اینکه وارد شده CPUهای AMD درگیرکننده نمایند. با تمام این احوال، AMD دست کم در بوارد شدهار پردوارد شدهنده اینتل را مجبور ب رقابت کرده و پس وارد شده مدت ها این شرکت دستی بر سر ۴ هسته های سنتی خود کشید! همچنین نمی توان نقش AMD را در قیمت گذاری رقابتی نیز بی تاثیر دانست.

آمار پردوارد شدهنده های قرارداده شده استیم

آخرین گزارش های “قرارداده شده استیم” نشان می دهند که اینتل همچنان پر طرفدار ترین برند برای گیمرها قرارداده شده است؛ بررسی ماهانه سخت افزار و نرم افزار Steam نشان می دهد که بیش وارد شده ۸۰ درصد گیمرها، وارد شده پردوارد شدهنده های Intel درگیرکننده می کنند. ب عبارت دیگر و با ارقام دقیق تر، ۸۲٫۶۳ درصد گیمرها وارد شده CPUهای اینتل درگیرکننده کرده و ۱۷٫۳۴ درصد نیز وارد شده CPUهای AMD بره می برند.

شما برای بوارد شدهی وارد شده کدام برند درگیرکننده می کنید؟ CPUهای اینتل یا ای ام دی؟

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *