یک بوارد شدهی تمام عیار با کارت گرافیک های MSI RADEON RX MECH 2


یک بوارد شدهی تمام عیار با کارت گرافیک های MSI RADEON RX MECH 2

  MSI، وارد شده بزرگ‌ترین شرکای تجاری AMD و وارد شده برندهای محبوب کارت گرافیک میان گیمرها، سری توارد شدهه‌ای وارد شده کارت‌های گرافیک خود را با نام MECH معرفی کرد. این سری مبتنی بر پردوارد شدهنده‌های گرافیکی سری AMD Radeon RX500 قرارداده شده است و وارد شده ویژگی‌های جدیدی بره می‌برد که در ادامه می‌توانید با آنها آشنا شوید.

سری Radeon RX MECH با برخورداری وارد شده یک راهکار خنک‌سوارد شدهی جدید، نه تنها امکان دست یابی ب فرکانس هسته و حافظه بالاتر را می‌دهد، بلکه عملکرد در بوارد شدهی‌ها را نیز افزایش می‌دهد. خنک‌کننده کارت‌های سری MECH وارد شده یک طراحی ظاهری متمایز کننده جدید بره می‌برد که با دارا بودن رگه‌هایی ب رنگ سرخ آتشین در بخش محفظه، نگاه‌ها را ب خود خیره می‌کند. لوگو آشنای MSI Dragon یا همان اژدهای MSI نیز دارای نورپردوارد شدهی RGB LED با توانایی نمایش ۱۶٫۷ میلیون رنگ مختلف قرارداده شده است تا ب بترین نحو ممکن با حس و حال گیمر یا رنگ‌بندی سیستم هماهنگ شود.

این کارت‌ها مبتنی بر طراحی تمام اختصاصی در بخش برد PCB هستند و در ساخت آنها وارد شده قطعات بادوام و مرغوب رده نظامی Military Class 4 درگیرکننده شده قرارداده شده است که وارد شده طریق افزایش پایایی، امکان قرارداده شده استخراج نهایت کارایی را ب شما می‌دهد. بک‌پلیت یا همان صفحه پشتی فلزی مات کارت‌گرافیک نیز افزون بر افزایش زیبایی ظاهری، ب تقویت قرارداده شده استحکام کارت‌های MECH 2 کمک می‌کند.

طراحی خنک سوارد شدهی جدید سری MECH

 فن‌های MSI TORX Fan 2.0 که جوایز متعددی را وارد شده آن خود کرده‌اند، نسخه ببود یافته‌ای وارد شده فن‌های ب ثبت رسیده MSI TORX Fan  هستند که وارد شده طریق ایجاد ۲۲ درصد فشار هوای بیشتر نسبت ب طراحی‌های رایج، ب عملکرد خنک‌تر و تولید آلودگی صوتی کمتر می‌انجامد.

حرارت‌گیر آلومینیومی بزرگ این خنک‌کننده وارد شده طریق لوله‌های ناقل گرما ۶ میلی متری با هسته مسی نیکل اندود شده در تماس قرارداده شده است که در ترکیب با خمیر رسانای گرمای مرغوب، پردوارد شدهنده‌های گرافیکی AMD Polaris  را ب آسانی خنک نگه می‌دارد. قسمت انتهایی لوله‌های ناقل گرما بکار رفته در این خنک‌کننده دارای شکل چهار ضلعی قرارداده شده است که ب دفع حداکثری گرما کمک می‌کند.

 فناوری اختصاصی کنترل گردش هوا

 با بره‌گیری وارد شده اصول پیشرفته آیرودینامیک، فناوری انحصاری Airflow Control Technology حجم هوای بیشتری را ب سمت لوله‌های ناقل گرما هدایت می‌کند تا گرما ب بترین نحو ممکن دفع شود. بوارد شدهتاب دهنده‌های تعبیه شده در بین شبکه‌های حرارت گیر نیز سطح بیشتری وارد شده حرارت گیر را  با هوای ایجاد شده توسط فن‌ها درگیر می‌کنند که ب کاهش دما و خلق تجرب‌ای بتر وارد شده گیمینگ می‌انجامد. همچنین سری MECH   وارد شده طراحی موسوم ب SuperSU برای لوله‌های ناقل گرما بره می‌برد که بترین راهکار موجود برای درگیرکننده در کارت‌های گرافیک قرارداده شده است. در این خنک کننده پردوارد شدهنده گرافیکی با یک هسته مسی بزرگ در تماس قرارداده شده است که گرمای جذب شده توسط آن وارد شده طریق لوله‌های بزرگ ناقل گرما ۶ میلی متری ب حرارت‌گیر منتقل می‌شود تا توسط گردش هوای ایجاد شده توسط فن‌ها دفع شود.

MSI  با کقرارداده شده استن وارد شده طول غیر مفید لوله‌های ناقل گرما و بره گیری وارد شده طراحی SU، راندمان آنها را بالا برده قرارداده شده است.

MSI GAMING APP

برنامه MSI Gaming App ب گیمرها امکان سوییچ سریع بین هر یک وارد شده حالت های اورکلاکینگ، گیمینگ و عملکرد بی صدا را می‌دهد تا ب بسته ب نیوارد شده خود، بتوانند ب آسانی تنها با یک کلیک ب حالت مورد نظر خود سوییچ کنند. آخرین نگارش وارد شده این برنامه با قابلیت«One-click to VR» همراه قرارداده شده است که تنها با چند کلیک، تنظیمات سیستم شما را برای خلق بترین تجرب واقعیت مجوارد شدهی بینه سوارد شدهی می‌کند. همچنین این برنامه دارای انبوهی وارد شده قابلیت‌های مفید نظیر EyeRest قرارداده شده است که کیفیت تصویر را ببود می‌بخشد یا Dragon Eye  حین گیمینگ امکان تماشای یوتوب یا قرارداده شده استریم کردن را ب شما می‌دهد. یکی دیگر وارد شده قابلیت‌های Gaming App  ب سربرگ LED Control مربوط می‌شود که ب گیمرها امکان انتخاب وارد شده میان ۵ حالت نورپردوارد شدهی منحصر ب فرد را می‌دهد تا جلوه نمایش مناسب برای هر بوارد شدهی را اعمال کنند.

فروش مدل‌های MSI Radeon RX 580/570 MECH 2 وارد شده ماه ژوئیه در سراسر جهان آغوارد شده می‌شود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *