یک کلید خودروی پوشیدنی که قیمت آن وارد شده خیلی وارد شده خودرو‌ها بیشتر قرارداده شده است


یک کلید خودروی پوشیدنی که قیمت آن وارد شده خیلی وارد شده خودرو‌ها بیشتر قرارداده شده است

با هزینه ابتدایی ۱۵,۸۵۰ یورو (حدود ۲۱,۰۰۰ دلار)، قیمت کلید خودرو Senturion S177 وارد شده بعضی وارد شده خودروها بیشتر خواهد بود.

با افزایش این قیمت ب ۱۰۰,۰۰۰ یورو (۱۰۰,۰۰۰ دلار) بسته ب پیکربندی که شما انتخاب می‌کنید، قیمت آن وارد شده اکثر خودروها هم بیشتر خواهد بود.

بنابراین تعجب‌آور نیست که منحصراً ب مچ دست میلیاردها سلبریتی‌ معروف و فوتبالیست‌ها بسته شود.

 بله؛ درست قرارداده شده است که قیمت آن گران بوده و بسیار تجملی ب نظر می‌رسد اما این تکه جواهر چیزی بیشتر وارد شده آنچه ب ظاهر دیده می‌شود قرارداده شده است.

هر کلید Senturion وارد شده مواد اولیه ارزشمند ساخته شده قرارداده شده است. در صورت درخوقرارداده شده است مشتری، در ساخت آن وارد شده الماس و سایر سنگ‌های قیمتی درگیرکننده می‌شود. پیکربندی انتخاب‌ شده توسط مشتری برای سنگ‌ها و فلزات، قیمت نهایی را مشخص می‌کند که می‌تواند خیلی خیلی بالا برود.

دلیل نام‌گذاری آن ب S177، این قرارداده شده است که ۱۷۷ قسمت ساخته می‌شوند تا وارد شده منحصر ب فرد باقی ماندن آن اطمینان حاصل شود.

ساخت یک کلید سوارد شدهگار با خودرو شما یک پروسه یک طرفه نیست. مشتری باید کلید یدکی خودرو خود را برای ساخت مجدد ب Senturion تحویل دهد. سپس این کمپانی برد Osydian خود را می‌سوارد شدهد که مدار داخل کلید را در مقیاس کوچک‌تر تکثیر می‌کند. این کار ب برد که وارد شده تکنولوژی RFID  (سامانه شناسایی فرکانس رادیویی) درگیرکننده می‌کند اجوارد شدهه می‌دهد که با خودروی مورد نظر سوارد شدهگار شده و درون قالب پوشیدنی خود جای گیرد.

البته این پایان ماجرا نیست. با توجه ب کاربرد مقدار قابل توجهی وارد شده فلز درون هر کلید، Senturion متوجه مانع‌ای در کار خود شد؛ اتصال.

فلز، مانع سیگنال‌های RF (فرکانس رادیویی) می‌شود. بنابراین ایجاد ارتباط بین این کلید منحصر ب فرد و خودرو نیوارد شدهمند فکر خلاقانه‌ای می‌باشد.

Ayla Varquin، مدیر کمپانی Senturion در این‌ باره توضیح داده قرارداده شده است که چگونه کمپانی توانست این مشکل را برطرف کند.

“وارد شده آنجایی‌که فلزات مانع سیگنال‌های RFID می‌شوند، پس قالب خارجی ساخته شده ما ب عنوان یک قفس فارادی عمل می‌کند اما ما وارد شده آنتن‌های انعطاف پذیر جهت دهنده ترکیبی نیز در این دستگاه درگیرکننده می‌کنیم.”

نتیجه این‌کار این می‌شود که دامنه کارایی این کلید وارد شده کلید یدکی که در ابتدا ب کمپانی تحویل داده شده بود بیشتر می شود. با اینکه این افزایش دامنه فقط چند متر می باشد، بوارد شدههم یک شاهکار ب‌حساب می‌آید که Senturion می‌تواند حق اختراع آن را برای خود ثبت کند؛ همچنین یک باتری در این دستگاه ب کار رفته قرارداده شده است که بر اساس ادعا Senturion، قادر قرارداده شده است ب مدت ۶ سال کار کند.

هر کلید کاملا دست سوارد شده بوده و در شمال انگلستان ساخته و صیقل داده می شود. زمان لوارد شدهم برای کامل شدن هرکدام وارد شده آن‌ها ۲ الی ۳ هفته بنا ب درخوقرارداده شده است‌های مشتری متفاوت می‌باشد.

علاوه بر این، این امکان نیز وجود دارد که شما خودروی اختصاص داده شده ب کلید را تغییر دهید. این پروسه شامل فرستادن S177 و کلید یدک خودرو جدید ب کمپانی می‌شود. زمان موردنیوارد شده برای این تغییر یک هفته و هزینه آن ۱۶۰۰ یورو خواهد بود.

تست‌های انجام‌ شده برروی لامبورگینی اونتادور، نشان می‌دهد که این دستگاه ب خوبی کار می‌کند. وقتی نزدیک خودرو می‌شود دکمه روی S177 را یک بار بزنید تا قفل‌های خودرو بوارد شدهشوند. وقتی درون خودرو هستید تکنولوژی RFID مانند هر کلید احتراق بدون کلید دیگری عمل می‌کند. پای خود را روی ترمز گذاشته و دکمه قرارداده شده استارت را فشار دهید؛ وقتی سواری ب پایان رسید وارد شده خودرو خارج شده و دوبار دکمه روی S177 را بزنید تا خودرو قفل شود.

نکته جالب در مورد این کلید پوشیدنی این قرارداده شده است که با توجه ب اینکه وارد شده فلزها و سنگ‌های مختلف در ساخت آن درگیرکننده شده قرارداده شده است، بسیار راحت قرارداده شده است و چند دقیقه پس وارد شده پوشیدن آن دیگر متوجه آن نخواهید شد.

Senturion S177 ممکن قرارداده شده است گران باشد، تجملاتی ب نظر برسد و خیلی‌ها آن را غیرضروری بدانند. اما این کلید پوشیدنی برای افراد خاص قرارداده شده است. یک طراحی زیبا و گران‌قیمت برای سوپر خودرو شما که در قلب خود قطعه‌ای وارد شده تکنولوژی را جای داده قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *