۵ نوآوری گوشیHuawei nova 3  که شما را ستاره عکس های سلفی می‌کند


۵ نوآوری گوشیHuawei nova 3  که شما را ستاره عکس های سلفی می‌کند

تصاویر سلفی در دوران فعلی وارد شده اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شرکتهای سوارد شدهنده گوشی هوشمند در هر سری وارد شده نسلهای گوشیهای خود ب سراغ دستآوردهایی بیشتر در این زمینه میروند. دستگاههای نسل سوم Huawei مانند Huawei nova 3، توسط هوش مصنوعی (AI) وضوح رنگ و کنترقرارداده شده است بتری را ب همراه دارند و این در حالی قرارداده شده است که میتوانند تمامی جزئیات در جلو و پشتصحنه را ثبت کنند.

بیایید نگاهی ب پنج نوآوری Huawei nova 3 داشته باشیم که این گوشی را برای عاشقان سلفی بترین میکند.

 -۱ محصول Huawei nova 3 دارای دوربین جلویی دو گانه (۲۴ + ۲ مگاپیکسل)

گوشیهای هوشمند این نسل ب یک جفت دوربین جلویی دوتایی (۲۴ + ۲ مگاپیکسل) مجهز شدهاند. پیشرفتهایAI  باعث شده قرارداده شده است تا با سریعترین زمان ممکن تصاویر سلفی شما چه وارد شده محیط و چه وارد شده سوژه ثبت بشوند. ایجاد اثرات بوکه واقعی در حین حفظ عمق و جزئیات صحنه بلافاصله ممکن قرارداده شده است و با لنزهای عریض در این نسل میتوانیم طیف بسیار مناسبی را وارد شده رنگهای صحنه داشته باشیم.

۲ ثبت تصاویری بینظیر با تشخیص هوشمند صحنه

وارد شده لحاظ تاریخچه نرمافزاری، گوشیها و برنامههای زیبایی همیشه تمرکز خود را بر روی یک موضوع قرار دادهاند و توجه کمی ب پسزمینه سوژه و رابطه آن با تصویر داشتهاند. چنین تصاویری معمولاً هنگام ثبت جزییات زیادی وارد شده پسزمینه را ثبت نمیکنند. بااینحال، Huawei nova 3 و Huawei nova 3i با تشخیص صحنه بصورت هوشمند ب دستگاه اجوارد شدهه میدهند تا بیش وارد شده ۲۰۰ صحنه را در ۸ دسته وارد شده جمله آسمان آبی، ساحل، گیاه، شب و گل در محیط داخلی و یا حتی برف تشخیص دهند و سپس بصورت خودکار تنظیمات لوارد شدهم را اعمال کنند.

Huawei در این سری قول داده قرارداده شده است تا تمامی جزییات در یک صحنه را ب بترین نحو ثبت کند.

 

۳ بینه سوارد شدهی زیبایی در تصاویر بصورت واقعی

بسیاری وارد شده برنامههای عکاسی سنتی فاقد یک تجرب کاربری عالی هستند. با مرور شبکههای اجتماعی متوجه میشوید بسیاری وارد شده تصاویر سلفی ثبت و پخششده فاقد ویژگیهایی هستند که بتوانیم ب آنها تصاویر واقعی بگوییم. در بسیاری وارد شده تصاویر اندوارد شدهه قسمتهای مختلف بر روی صورت ب نسبت درست نبوده و با یک نا هماهنگی روبرو هستیم.

بنابراین، برای بتر درک کاربران و پیدا کردن چگونگی تعریف زیبایی، Huawei پس وارد شده بررسی کاربران خود یک مقرن داده گستردهای وارد شده تصاویر سلفی ساخته قرارداده شده است و وارد شده دادهها برای ببود الگوریتمهای زیبایی آن درگیرکننده میکند. سری Huawei nova 3 بترین تکنولوژی را برای گمیره یک تصویر با طعم هوش مصنوعی ب کاربر ارائه میدهد. الگوریتم زیبایی فعال هوش مصنوعی حتی میتواند بافت صورت را برای کاربران بینه کند و معنای توارد شدههای وارد شده زیبایی را ایجاد کند.

 

۴ تصاویر برجسته HDR Pro Shots حتی در تاریکی!

عکسبرداری در محیطهای تاریک همیشه برای عکاسان بعنوان یک مشکل قلمداد شده قرارداده شده است. مدتها پیش، عکاسان مجبور بودند در کنار شرایط روشنایی که خارج وارد شده کنترل آنها هستند، کار کنند و قادر بقرار گمیره در معرض اشیاء خاص نباشند. برای مقابله با این مسئله، Huawei راهحلی را برای درگیرکننده وارد شده سختافزار و نرمافزار در Huawei nova 3 معرفی کرد. اندوارد شدههگیری چندنقطهای بر روی دستگاه هوشمندانه بینهسوارد شدهی شده و تنظیم نوردهی برای هر ردیف جداگانه پیکسلها روی سنسور برای دستیابی ب اثر HDR را تنظیم میکند.

 

۵ هوش مصنوعی در ثبت تصاویر با رزولوشن بسیار بالا

Huawei nova 3 دارای تکنولوژیهایی قرارداده شده است که میتواند در ثبت تصاویر، حداکثر رزولوشن را رعایت کند. با تحلیل کنارههای هر شیء در صحنه، تصویر بسیار شفاف و واضح ثبت خواهد شد. دوربین بصورت هوشمند بترین تنظیمات را برای ثبت هر تصویر در هر حالتی اعمال میکند تا خروجی بسیار باکیفیت و شفاف باشد.

هدف Huawei جلبتوجه کاربران جوانی قرارداده شده است که عاشق ثبت تصاویر سلفی هستند. جدیدترین محصول سری nova ترکیب بترین سختافزار و نرمافزار قرارداده شده است که باهم کار میکنند تا یک تجرب کاربری برتر را ایجاد کنند. Huawei nova 3 و Huawei nova 3i میتوانند تمامی نیوارد شدههای شمارا در این زمینه برطرف کنند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *