Adata و معرفی درایو IM2P33E8 PCIe Gen3 x4 M.2 2280 SSD


Adata و معرفی درایو IM2P33E8 PCIe Gen3 x4 M.2 2280 SSD

ADATA Technology تولید کننده پیشگام ماژول‌های DRAM، محصولات NAND و تجهیزات جانبی موبایل وارد شده جدیدترین درایو خود با نام ADATA IM2P33E8 PCIe Gen3 x4 M.2 2280 SSD رونمایی کرد. این مدل برای شبکه‌ها ۵G، محاسبات ابری، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء طراحی شده در عین حال کارایی عالی، حجم‌های ذخیره سوارد شدهی بزرگ، مقاومت بیشتر نسبت ب دما (-۴۰ درجه تا ۸۵ درجه) و قابلیت‌های امنیتی را نیز در خود جای داده قرارداده شده است.

ترکیب این قابلیت‌ها با یکدیگر یک راه حل ایده آل برای قسمت‌های مختلف مانند مراکز داده، نظارت و انتقال را نوید می‌دهد. ADATA IM2P33E8 PCIe Gen3 x4 M.2 2280 SSD وارد شده NVMe 1.3 برخوردار بوده و سرعت خواندن / نوشتن ۳۵۰۰ / ۳۲۰۰ مگابایت بر ثانیه را فراهم می‌کند که آن را تا شش برابر سریع‌تر وارد شده SSDهایی با قرارداده شده استاندارد SATA جلوه خواهد داد. این مدل با حافظه‌های ۳D NAND همراه شده که حجم‌های ۲۵۶ گیگابایت تا ۲ ترابایت را ارائه می‌دهد. این درایو در دو نمونه دمای معمولی (۰ تا ۷۰ درجه سانتی گراد) و دمای واید (-۴۰ تا ۸۵ درجه سانتی گراد) موجود می‌شود. برای ببود امنیت، بی عیبی و مقاوم بودن، IM2P33E8  وارد شده محافظت داده E2E و انجین RAID برخوردار قرارداده شده است. همچنین رمز گذاری AES و TCG Opal نیز برای افزایش امنیت داده‌های شما در نظر گرفته شده.

با خرید IM2P33E8، مشتریان می‌توانند SSD Toolbox شرکت ADATA را نیز دانلود کند. SSD Toolbox ب کاربران اجوارد شدهه می‌دهد تا درایو خود را مانیتور و مدیریت کنند، تا اطلاعاتی مانند طول عمر آن را بدست آورند. برای ب حداکثر رسیدن کیفیت، سوارد شدهگاری و قابل اطمینان بودن، ADATA وارد شده یک پروسه تایید SSD بره می‌برد تا مطمئن شود که اصلی‌ترین نیوارد شدهمندی‌های صنعت رعایت می‌شوند. ب شکل دقیق مشخص نیست که ADATA IM2P33E8 در چه مناطقی عرضه خواهد شد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *