AMD بخش هایی وارد شده معماری Ryzen 3000 را در GDC 2019 تشریح می کند


AMD بخش هایی وارد شده معماری Ryzen 3000 را در GDC 2019 تشریح می کند

نشست GDC 2019 یکی وارد شده همایش هایی قرارداده شده است که امیدهای زیادی ب نشر اطلاعات رسمی و مفید در آن وجود دارد. کمپانی AMD یکی وارد شده برندهایی قرارداده شده است که در GDC 2019 حضور داشته و البته نشست اختصاصی خود را برنامه ریزی کرده قرارداده شده است. GDC 2019 در سانفرانسیسکو و در تاریخ ۱۸ الی ۲۲ مارس ۲۰۱۹ برپا خواهد شد.

پیشبینی می گردد که AMD در این نشست و کنفرانس خود، ب بخش های وارد شده پردوارد شدهنده های AMD RYZEN 3000 نیز اشاره نماید؛ هر چند که ب توارد شدهگی باخبر شدیم که کارت گرافیک های ۷ نانومتری تحت معماری Navi وارد شده سوی این شرکت با تاخیر چشمگیر در سال ۲۰۱۹ روبرو شده اند، اما تاریخ عرضه پردوارد شدهنده های ۷ نانومتری AMD RYZEN 3000 در هاله ای وارد شده ابام قرار دارد.

این شرکت اعلام کرده قرارداده شده است که تمرکز سخنران در GDC 2019 بر روی بینه و ببود نرم افزارهای پردوارد شدهنده AMD Ryzen خواهد بود. این محصولات وارد شده نسل دوم معماری ZEN با نام ZEN2 بره برده که ب عبارتی سومین تلاش این شرکت بر روی این ریزمعماری قرارداده شده است. این شرکت ضمن ببود تکنیک های تولید، فناوری اختصاصی و کاهش لیتوگرافی ب ۷ نانومتر، نسل سوم RYZENها را در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد کرد که تاریخ قطعی آن مشخص نشده قرارداده شده است. برخی معتقدند که این شرکت در انتظار قدم بعدی وارد شده سوی Intel نشسته قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *