AMD همچنان ب نتایج Core i9000 ها معترض قرارداده شده است


AMD همچنان ب نتایج Core i9000 ها معترض قرارداده شده است

همانطور که می دانید، Intel در زمان معرفی پردوارد شدهنده های نسل نهم در کلاس دسکتاپ (Core i9000)، بنچمارکهایی را منتشر کرد که بسیاری وارد شده منتقدان و متخصصان ب همراه رسانه ها، نتایج آن را محکوم کرده و آنها را حاوی تقلب می دانستند. هر چند که ارائه بنچمارکهایی با حباب عملکرد وارد شده سوی هر ۲ شرکت دارای ید طولانی قرارداده شده است، اما اینبار پای یک شرکت دیگر (Principled Technologies) هم ب میان آمده و وارد شده بدو ماجرا، ب عنوان اولین رسانه بدان ها اعتراض کرد.

کمی بعد، Principled Technologies دومین دور نتایج خود را در حالی منتشر کرد که معتقد بود اینبار تمامی پارامترهای مهم را ب صورت برابر رعایت کرده و نه حرف اینتل درست قرارداده شده است و نه حرف طرفداران AMD. شرکت PT ادعا می کرد که در بار دوم با شرایط ویژه و برابر اقدام ب بررسی کرده قرارداده شده است. حال با خبر شده ایم که با تمام این احوال، AMD ب این نتایج اعتراض کرده و در این مورد بیانیه ای را منتشر کرده قرارداده شده است.

شرکت AMD اعلام کرده قرارداده شده است که نتایج دور دوم PT بوارد شدههم ب صورت نابرابر بوده و برخی شرایط ب ضرر پردوارد شدهنده های این شرکت قرارداده شده است. این در حالی قرارداده شده است که خود PT یکی وارد شده معترضان اولیه ب نتایج بوده قرارداده شده است! ای ام دی با انتشار اسلاید هایی ضمن معرفی نقاط ضعف این بررسی، راه حل هایی را ارائه کرده قرارداده شده است که برای یک مقایسه در شرایط برابر توصیه می گردد. ظاهرا این قصه سر دروارد شده دارد!

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *