AOC جدیدترین مانیتور گیمینگ وارد شده سری AGON را معرفی کرد


AOC جدیدترین مانیتور گیمینگ وارد شده سری AGON را معرفی کرد

AOC وارد شده رهبران تکنولوژی پیشرفته در مانیتور، دیروز اولین عضو مانیتور گیمینگ سری AGON را با پشتیبانی وارد شده HDR معرفی کرد. مانیتور گیمینگ AG322QC4 یک مانیتور منحصر ب فرد ۳۲ اینچی QHD قرارداده شده است که وارد شده نرخ بوارد شدهسوارد شدهی ۱۴۴ هرتز بره می برد. سرعت پاسخ دهی این مانیتور ۴ میلی ثانیه بوده و وارد شده فناوری AMD FreeSync2 برخوردار قرارداده شده است. این مانیتور تصویری بدون تاری، بدون سوسو زدن و بدون قطع شدن تصویر را در اختیار گیمرها می گذارد و تصاویری با وضوح بالا را ب نمایش خواهد گذاشت. مانیتور گیمینگ AG322QC4 اولین مانیتور AOC قرارداده شده است که وارد شده HDR400 بره می برد.

مانیتور ۳۲ اینچی جدید AOC با یک پنل منحنی VA ارائه شده و رنگ هایی زنده را ب نمایش می گذارد. رزولوشن این مانیتور  ۱۴۴۰×۲۵۶۰ قرارداده شده است و تجرب ای هیجان انگیز وارد شده بوارد شدهی ها را برایتان ب ارمغان می آرود. انحنای این نمایشگر با چشم بسیار سوارد شدهگار قرارداده شده است و این انحنای مناسب وارد شده خستگی چشم جلوگیری خواهد کرد. فناوری FreeSync2 ب دارندگان کارت گرافیک های AMD این امکان را می دهد که تا با تکیه بر فناوری همگام سوارد شدهی نرخ بروزرسانی تصویر، لکنت، پارگی و مشکلات اینچنینی را وارد شده بین برده و و یک گیم پلی صاف را تجرب نمایند. AMD FreeSync2 یک تجرب صاف و سریع وارد شده بوارد شدهی را ارائه می دهد.

مانیتور جدید AOC با دارا بودن تکنولوژی FlickerFree تصاویری بدون سوسو زدن را ارائه می کند و با قابلیت LowBlue وارد شده خستگی چشم جلوگیری خواهد کرد. در واقع با کاهش نور آبی و بدون افت کیفیت تصویر می توانید وارد شده تصاویر لذت ببرید و در طولانی مدت بدون خستگی چشم وارد شده مانیتور AG322QC4 درگیرکننده نمایید. این محصول هم اکنون در آموارد شدهون در دسترس قرار دارد و با قیمت ۵۴۹٫۹۹ دلار ب فروش می رسد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *