AOC مانیتور قابل حمل و پیشرفته I1601FWUX را معرفی کرد


AOC مانیتور قابل حمل و پیشرفته I1601FWUX را معرفی کرد

مانیتورهای پرتابل یا قابل حمل چندان در بوارد شدهار ایران شناخته شده نیستند اما کاربردهای آنها در سایر نقاط جهان ب قوت خود باقی قرارداده شده است؛ کمپانی AOC ب توارد شدهگی یک مانیتور قابل حمل و پیشرفته را ب محصولات خود افزوده قرارداده شده است که با نام AOC I1601FWUX شناخته می شود. این مانیتور وارد شده اینترفیس USB-C برای اتصال ب انواع ادوات موجود درگیرکننده کرده و علاوه بر پوشش ضد خش که یک کاور ساده اما کارآمد قرارداده شده است، دارای یک پایه برای درگیرکننده های آنی و سریع قرارداده شده است.

این مانیتور در سایز ۱۵٫۶ اینچ، وارد شده یک پنل IPS با دقت FHD درگیرکننده می کند که نیروی مورد نیوارد شده خود را نیز وارد شده درگاه USB-C تامین می کند. زاویه دید این مانیتور وارد شده هر سو ۱۶۰ درجه قرارداده شده است که برای یک مدل قابل حمل، رقم مناسب اما نه چندان بالا قرارداده شده است. مانیتور I1601FWUX دارای شدت نور حداکثر ۲۲۰ نیت قرارداده شده است که کار با محصول را در نور نسبتا زیاد نیز ممکن می سوارد شدهد.

این محصول با وزن ۸۰۰ گرم، ۸٫۵ میلی متر ضخامت داشته و حمل نقل آن مانند یک کیف باریک، ساده قرارداده شده است. این مانیتور وارد شده فناوری کاهنده نورهای آبی مزاحم (AOC Low Blue Light) بره برده و زمان پاسخ ب فرکانس آن نیز ۵ میلی ثانیه قرارداده شده است که حتی برای انجام بوارد شدهی و تماشای فیلم نیز مناسب خواهد بود. AOC مانیتور I1601FWUX را با قیمت ۲۰۰ پوند وارد شده ماه مه روانه بوارد شدهارهای جهانی خواهد کرد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *