Files Go گوگل ۳۰ میلیون بار دانلود شد و نامش تغییر کرد


Files Go گوگل 30 میلیون بار دانلود شد و نامش تغییر کرد

گوگل ب توارد شدهگی نام برنامه سبک مدیریت فایل و انتقال اطلاعات خود، Files Go را ب Files by Google تغییر داده قرارداده شده است تا نشان دهد صرف نظر وارد شده نوع گوشی‌ای که شما درگیرکننده خواهید کرد، این برنامه که ساخته  گوگل قرارداده شده است بر روی آن کار خواهد کرد. نشانه‌های موفقیت این برنامه ب نظر می‌رسد که دلیل اصلی تصمیم آنها بوده قرارداده شده است.

طبق گفته گوگل، این برنامه که یک سال وارد شده زمان عرضه آن می‌گذرد، ب طور میانگین توسط ۳۰ میلیون کاربر در طول ماه درگیرکننده می‌شود و این نشان می‌دهد که درگیرکننده افراد زیاد وارد شده برنامه مورد نظر زمینه‌سوارد شده ایجاد تغییرات در آن شده قرارداده شده است. Files Go ب منظور کمک ب مدیریت فایل‌ها بر روی دستگاه و با اشغال کردن فضای بسیار کمی وارد شده حافظه طراحی شده قرارداده شده است که ب عنوان بخشی وارد شده فعالیت خود ب کاربران پیشنهاد می‌دهد محتوای زائد گوشی را که فضای اضافه اشغال کرده‌اند، حذف کنند. اما علاوه‌براین، دلیل قرارداده شده استقبال وارد شده آن اینست که برنامه Files Go یک راه بسیار خود برای جستجوی فایل‌ها قرارداده شده است و بسیار بتر وارد شده آنچیزی قرارداده شده است که ب صورت پیش‌فرض در دستگاه اندرویدی وجود دارد.

گوگل همچنین تصمیم دارد در زمینه طراحی این برنامه نیز تغییراتی ایجاد کند و مشغول کار بر روی آن قرارداده شده است. حالا ب محض بوارد شده کردن برنامه ب صفحه مدیریت فایل‌های وارد خواهید شد، اما در حالت سابق با ورود ب برنامه ب صفحه‌ای که حذف فایل‌های اضافه را شما پیشنهاد می‌داد، ورود می‌کردید. تغییراتی که گوگل وارد شده زمان عرضه این برنامه بر روی آن اعمال کرده قرارداده شده است، عمدتاً سطحی بوده اما با این حال نتایج حاکی وارد شده آنست که این برنامه با همین ظاهر و مشخصات بوارد شده هم می‌توان وارد شده برنامه پیش‌فرضی که بر روی گوشی‌ها نصب قرارداده شده است، کاربردی‌تر باشد.

Files Go هنوز ب صورت پیش‌فرض بر روی گوشی‌های اندرویدی نصب نیست، و تنها سیستم عامل اندروید Go وارد شده این اپلیکیشن ب صورت پیش‌فرض درگیرکننده می‌کند. اما ب نظر می‌رسد که گوگل وارد شده ببودهای حاصل شده در Files Go و قرارداده شده استقبال کاربران آگاه قرارداده شده است و با تغییر نام آن احتمالاً در آینده‌ای نزدیک باید شاهد حضور آن در تمام گوشی‌های اندروید ب صورت پیش‌فرض باشیم.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *