Gboard حالت کیبورد شناور را ب دستگاه‌های اندروید آورد


Gboard حالت کیبورد شناور را ب دستگاه‌های اندروید آورد

Gboard یکی وارد شده محبوب‌ترین صفحه کلیدهای نرم‌افزاری گوگل برای دستگاه‌های اندرویدی ب حساب می‌آید. این کیبورد قابلیت شخصی سوارد شدهی مانند امکان تغییر اندوارد شدهه، بک‌گراند، رنگ نوشته و.. را ب کاربران می‌دهد. این کیبورد همچنین قابلیت اصلاح خودکار، یکپارچه بودن با جستجوی گوگل، جستجوی تصاویر متحرک GIF  و بسیاری دیگر وارد شده امکانات را دارد که ب طور کلی آن را ب یکی وارد شده پرطرفدارترین کیبوردها در میان کاربران تبدیل کرده قرارداده شده است. نسخه ۷٫۶ Gboardکه ب توارد شدهگی منتشر شده قرارداده شده است، قابلیت بسیار کاربردی ب آن اضافه کرده قرارداده شده است و آن حالت کیبورد شناور می‌باشد.

حالت صفحه کلید شناور در Gboard تجرب تایپ شما را انعطاف پذیرتر می‌کند. پنجره‌ای وارد شده صفحه کلید بوارد شدهی می‌شودکه شما می‌توانید هر جایی وارد شده صفحه نمایش که دلتان می‌خواهد آن را قرار دهید. حالا کیبورد گوگل هم می‌تواند در قسمت پایین نمایشگر و هم در بالای سمت رقرارداده شده است قرار بگیرد. البته که این یک ویژگی خارق‌العاده نیست، اما زمانیکه شما وارد شده یک کیبورد درگیرکننده می‌کنید، عوض کردن آن و روی آوردن ب برنامه جدید سخت قرارداده شده است. دقیقاً ب همین دلیل قرارداده شده است که ما زمانیکه ویژگی‌های جدید هر چند کوچک را در Gboard می‌بینیم، هیجان زده می‌شویم. در تصاویر پایین می‌توانید مشاهده کنید که قابلیت کیبورد شناور ب چه ترتیب قرارداده شده است.

همانطور که در تصاویر بالا قابل مشاهده قرارداده شده است، حالت صفحه کلید شناور را می‌توانید وارد شده منوی سه نقطه فعال کنید. پس وارد شده فعال‌سوارد شدهی آن شما می‌توانید ب راحتی پنجره کیبورد را در هر نقطه‌ای وارد شده صفحه نمایش که می‌خواهید قرار دهید و حتی اندوارد شدهه آن را ب هر میزان که می‌خواهید تغییر دهید. برای افرادی که انگشتان بزرگی دارند، احتمالاً اندوارد شدهه پیش‌فرض این کیبورد کمی کوچک قرارداده شده است، اما ب راحتی می‌توانند آن را بزرگتر کنند.

وارد شده طریق لینک آخرین نسخه وارد شده صفحه کلید Gboard در گوگل پلی قرارداده شده استور موجود خواهد بود و شما می‌توانید آن را ب رایگان دانلود کنید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *