HP وارد شده مانیتورهای ۲۴۰ هرتز جدید Omen X25,25f رونمایی کرد


HP وارد شده مانیتورهای 240 هرتز جدید Omen X25,25f رونمایی کرد

اجرای بوارد شدهی‌ها در فریم‌های بالا باعث می‌شود آنها بتر و سریع‌تر ب‌نظر برسند و البته خرید یک کارت گرافیک بالا رده را نیز توجیه کنند. مانیتور جدید Omen X 25 متعلق ب شرکت HP با نرخ نوسوارد شدهی ۲۴۰ هرتز خود برای چنین امری پا ب میدان گذاشته قرارداده شده است.

نسبت ب نسل قبل مانیتورهای گیمینگ اچ‌پی این شرکت ۱۰۰ هرتز افزایش رفرش ریت را ب ارمغان آورده قرارداده شده است. Omen X 25 وارد شده زمان پاسخ‌دهی ۱ms، فناوری G-Sync، وضوح ۱۰۸۰p با نرخ نوسوارد شدهی ۲۴۰Hz بره مند قرارداده شده است. تمام این قابلیت‌ها در کنار هم X 25 را ب یک محصول کامل برای گیمینگ تبدیل می‌کند. HP حتی با بلیزارد همکاری کرده و Omen X 25 را ب عنوان نمایشگر اصلی لیگ اورواچ معرفی کرده قرارداده شده است (البته که چنین موضوعی یک قرارداد تجاری بین دو شرکت قرارداده شده است اما ثابت می‌کند که این مانیتور کاملا مناسب بوارد شدهی‌های رقابتیست).

نمی‌توان گفت بوارد شدهی‌های رقابتی تنها دسته‌ای قرارداده شده است که Omen X 25 برای آن در نظر گرفته شده. اچ‌پی برای این محصول پایه‌ای مخصوص طراحی کرده که توانایی جابجایی ۱۰۰ میلی‌متر در ارتفاع را دارد و همچنین وارد شده نورپردوارد شدهی نیز برخوردار قرارداده شده است. قابلیت اول برای بوارد شدهیکنان esports بسیار مناسب قرارداده شده است و قابلیت دوم برای کسانی که قصد دارند یک میز گیمینگ زیبا داشته باشند.

Omen X 25 وارد شده حاشیه‌های باریکی برخوردار قرارداده شده است که وارد شده سه طرف تنها ۱ میلی‌متر هستند و Micro-Edge Display خوانده می‌شود. یک DisplayPort 1.2، یک HDMI 1.4 و دو پورت USB 3.0 برای اتصالات نمایشگر در نظر گرفته شده قرارداده شده است.

HP وارد شده مانیتورهای 240 هرتز جدید Omen X25,25f رونمایی کرد

HP Omen X 25f

نسخه دیگری وارد شده این دستگاه نیز وجود دارد که Omen X 25f نام گرفته و وارد شده FreeSync پشتیبانی می‌کند که البته با کارت گرافیک‌های انویدیا نیز سوارد شدهگار قرارداده شده است. در زمینه ارتباطات هم یک DisplayPort 1.2 و دو HDMI 2.0 ب همراه دو USB 3.0 در نظر گرفته شده قرارداده شده است. فارغ وارد شده این تغییرات و البته قیمت، Omen X 25f مشاب با X 25 قرارداده شده است (پایه مخصوص، نمایشگر Micro-Edge و نورپردوارد شدهی).

HP اعلام کرده مدل Omen X 25 را در ماه ژوئن برای قاره اروپا با قیمت ۶۳۰ یورو و در اوایل سپتامبر با قیمت ۵۵۰ دلار در ایالات متحده عرضه خواهد کرد. مدل X 25f اما  در اوایل ژوئن با قیمت ۴۵۰ دلار برای ایالات متحده و در اواخر ماه نیز در اروپا با قیمت ۴۶۰ یورو عرضه می‌شود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *