Petal Search: موتور جستجوی جدید هوآوی – دهن کجی چینی‌ها ب دولت آمریکاب غیر وارد شده هوآوی، چه شرکتی را می‌شناسید که دولت ترامپ سال گذشته با آنها اینگونه رفتار کرده باشد؟ در طول سال گذشته هوآوی ب دلیل تحریم های آمریکا وارد شده دسترسی ب کالاهای آمریکایی محروم شده بود، این در حالی قرارداده شده است که آنها سال ۲۰۱۸ در حدود ۱۸ میلیارد دلار در این راه هزینه کرده بودند. آمریکا همچنین مجوز دسترسی هوآوی سرویس‌های موبایل گوگل را نیز باطل کرده قرارداده شده است. با وجود تمام این سختی‌ها هوآوی همچنان توانسته فروش گوشی خود را در سال گذشته را ۱۷ درصد افزایش دهد و در مجموع با فروش ۲۴۰ میلیون نسخه وارد شده محصولاتش، با عبور وارد شده اپل در رتب دوم بزرگترین تولید کنندگان موبایل قرار بگیرد. حالا با موتور جستجوی جدید هوآوی این شرکت وابستگی خود ب محصولات آمریکایی را یک مرحله دیگر کاهش داده قرارداده شده است.

افزایش فروش محصولات هوآوی طبیعتاً خبر خوشحال کننده‌ای برای دولت ترامپ نیست. اینکه هوآوی توانسته تا اینجای کار تحریم‌ها را مدیریت کند، باعث خواهد شد تا آمریکا و تحریم‌های جدیدتری برای آن‌ها اعمال کند. ب عنوان مثال؛ محدود کردن فروش چیپ و تأسیس کارخانه TSMC در آمریکا، اقداماتی در همین رقرارداده شده استا هستند. البته وارد شده آنجایی که قرار بر تحویل چیپست‌های درحال ساخت گذاشته شده، انتظار می‌رود گوشی‌های میت ۴۰ هوآوی همچنان با تراشه‌های ۵ نانومتری Kirin در پاییز امسال راهی بوارد شدهار شود.

با Petal Search موتور جستجوی جدید هوآوی آشنا شوید

Petal Search موتور جستجوی جدید هوآوی

 هوآوی باید خیلی زود راهی برای جایگزین کردن چیپست‌های خود پیدا کند. اما آنها در همین فاصله جایگزینی برای موتور جستجوی گوگل ارائه کرده‌اند و ب گوشی‌های کاربران اجوارد شدهه نصب برنامه‌هایی را می‌دهند که توسط توسعه دهندگان آمریکایی طراحی شدند. طبق گزارش فوربز، اپ اندرویدی جدید هوآوی در فروشگاه AppGallery با نام Petal Search وجود دارد. این برنامه پیش بینی آب و هوا روزانه، اخبار داغ، خبرهای ورزشی، اقتصادی و … ارائه می‌کند. این تنها بخشی وارد شده امکانات موتور جستجوی سرچ قرارداده شده است که البته موجب آزردگی دولت آمریکا خواهد شد.

وارد شده قابلیت‌های جالب Petal Search این قرارداده شده است که ب کاربران اجوارد شدهه می‌دهد تا با جستجوی برنامه مورد علاقه خود آنها را نصب کنند. اگر برنامه مورد نظر در اپ گالری موجود نبود، این موتور یک فروشگاه که برنامه‌های شخص ثالث را ارائه می‌دهد و برنامه مورد نظر را موجود دارد، ب کاربر پیشنهاد می‌دهد. در هر حال نتیجه جستجو با یک گزینه نصب همراه قرارداده شده است و این یک روش راحت برای دانلود یک برنامه قرارداده شده است.

 اسکرین شات‌هایی که وارد شده این برنامه منتشر شده نشان می‌دهد که برنامه‌های آموارد شدهون، اسنپ‌چت، اسپیدتست، وارد شده طریق موتور جستجو در گوشی‌های هوآوی نصب می‌شوند. بله، طبیعتاً نصب برنامه وارد شده پلتفرمی ب غیر وارد شده گوگل پلی قرارداده شده استور ممکن قرارداده شده است با مشکلاتی نظیر وجود بدافزار همراه باشد. در همین رابطه هوآوی قصد دارد اطمینان حاصل کند که توسعه دهندگان برنامه دقیقا همان‌هایی هستند که باید باشند.

Petal Search موتور جستجوی جدید هوآوی

غول چینی دنیای فناوری در خصوص برنامه جدید خود گفته قرارداده شده است:

“پتال سرچ دنیا را در کف دستان شما قرار می‌دهد. با جدیدترین جلوه فناوری ما برنامه مورد علاقه خود را در گوشی خودتان جستجو کنید.”

 اینکه وارد شده طریق موتور جستجو اجوارد شدهه نصب برنامه‌های آمریکایی را در گوشی هوآوی داشته باشید، نکته بسیار مهمی قرارداده شده است و انتظار می‌رود که آمریکا و دولت ترامپ بی تفاوت وارد شده کنار این موضوع رد نشوند. این احتمال وجود دارد که آنها در آینده راهی برای محدود کردن برنامه‌های ساخته شده در آمریکا پیدا کنند، اما تا آن زمان کاربران هوآوی می‌توانند وارد شده برنامه پرتال سرچ لذت ببرند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *