PUBG Mobile Lite: همان بوارد شدهی اما نسخه‌ای برای دستگاه‌های اقتصادی


PUBG Mobile Lite: همان بوارد شدهی اما نسخه‌ای برای دستگاه‌های اقتصادی

در چند هفته اخیر همه اخبار معطوف ب بوارد شدهی Fortnite بوده قرارداده شده است. چرا که سرانجام این بوارد شدهی هر چند انحصاری برای دستگاه های اندرویدی عرضه شد. البته فورت نایت برای اثبات خود در پلت فرم اندروید راه سختی در پیش دارد؛ چرا که دیگر بوارد شدهی محبوب، یعنی PlayerUnknown’s Battlegrounds یا همان پابجی وارد شده مدت ها قبل خود را در دل کاربران اندرویدی جا داده قرارداده شده است. محبوب ترین بوارد شدهی سبک شوتر اندروید حالا در جدیدترین اقدام خود ب سراغ کاربرانی رفته که ب دلیل سخت افزار پایین گوشی هایشان امکان نصب بوارد شدهی PUBG را بر روی آن ندارند.

نسخه اندروید پابجی موبایل در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ عرضه شد و همانطور که انتظار میرفت ب محبوب ترین بوارد شدهی گوگل پلی قرارداده شده استور تبدیل شد. اما این بوارد شدهی تنها بر روی آن دسته وارد شده دستگاه های اندرویدی ب خوبی اجرا میشد که ب اندوارد شدهه کافی سخت افزار ب روزی داشتند. الزامات این بوارد شدهی چندان سنگین و دست نیافتنی نیست؛ اندروید ۴٫۳ جلی بین یا بالاتر . ۳۶ مگابایت حافظه داخلی. اما اگر دستگاه شما قدیمی یا پایین رده باشد در زمان اجرای این بوارد شدهی ب مشکل برخواهید خورد.

PUBG Mobile Lite جدیدترین محصول کمپانی تنست گیم قرارداده شده است. این نسخه وارد شده بوارد شدهی پابجی مخصوص دستگاه های اقتصادی و پایین رده طراحی شده قرارداده شده است. در یک اقدام بسیار جالب، پابجی موبایل لایت ب معنای واقعی همان بوارد شدهی قرارداده شده استاندار پابجی موبایل قرارداده شده است. تنها تفاوتی که در آن مشاهده می کنید اینست که شما ب جای ۱۰۰ بوارد شدهیکن در بوارد شدهی با ۴۰ نفر هم بوارد شدهی خواهید شد و نقشه ای که در آن بوارد شدهی اجرا می شود کوچکتر قرارداده شده است، بنابراین گوشی هوشمند شما گرافیک کمتری برای رندر کردن خواهد داشت.  ب غیر وارد شده این دو تغییر، ظاهر، صدا و دیگر مشخصات نسخه لایت مشاب با پابجی موبایل قرارداده شده استاندارد قرارداده شده است.

قبل وارد شده آنکه برای دانلود نسخه لایت بوارد شدهی هیجان زده شوید، چند نکته توجه داشته باشید: این بوارد شدهی در حال حاضر فقط برای کاربران کشور فیلیپین در دسترس قرارداده شده است. البته این روند در آینده ای احتمالا نزدیک تغییر خواهد کرد، اما در حال حاضر کاربران دیگر نقاط جهان باید با همان نسخه قرارداده شده استاندارد پابجی موبایل سرگرم باشند، مگر آنکه بخواهند وارد شده مارکت های دیگر نسخه APK آن را دانلود کنند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *