Thermalright کولر ۳۲۰ واتی Silver Arrow را معرفی کرد


Thermalright کولر 320 واتی Silver Arrow را معرفی کرد

شرکت Thermalright یکی برندهای شناخته شده در صنعت سامانه های تهویه، خنک کننده بادی جدید خود با نام Silver Arrow را معرفی کرد. این خنک کننده بادی برای درگیرکننده در سوکت های AMD TR4 و خنک سوارد شدهی پردوارد شدهنده های Ryzen Threadripper طراحی شده قرارداده شده است. حداکثر توان دفع حرارت در Silver Arrow ب ۳۲۰ وات می رسد؛ پس وارد شده این رو امکان خنک سوارد شدهی CPUهای Threadripper II را که ب زودی راهی بوارد شدهار خواهند شد را با ۲۵۰ وات توان حرارتی، دارقرارداده شده است.

این محصول بی شباهت با مدل های پیشین یعنی Silver Arrow ITX-R یا Silver Arrow SB-E نبوده و البته درگیرکننده وارد شده فن در وسط ۲ هیت سینک نیز مسئله ای توارد شدهه نبوده اما ب واقع عملکرد تهویه را ببود می بخشد. خنک کننده Silver Arrow نیز با درگیرکننده وارد شده همین الگوی ساده طراحی شده قرارداده شده است. یک پایه مسی بزرگ و ۸ لوله ناقل حرارت ۶ میلی متری، وارد شده جمله مشخصات آن ب شمار می روند.

یک عدد فن ۱۴۰ میلی متری با دور موتور ۶۰۰ الی ۲۵۰۰ دور در دقیقه، و نویز خروجی ۲۱ الی ۴۵ دسی بل، گردش اصلی هوا را بر عهده دارد. ابعاد این محصول برابر با ۱۵۵ mm x 103 mm x 163 mm بوده و وزن آن ب ۱۰۵۰ گرم می رسد که وارد شده این رو یک کولر نسبتا سنگین ب حساب می آید. Thermalright هنوز اشاره ای ب قیمت گذاری این مدل نکرده قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *